• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parket što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs podrum parket što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parket što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parket što jeftiniji" pronađeno 245 nekretnina - prosečna cena 2.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Centar , Dorcol , izuzetna mikrolokacija sa puno zelenila , Dubrovacka , 72m2 + terasa , 3 / 10 , lift , cg , topla voda , perfektan , kompletno renoviran stan , izuzetno svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrastov parket 1. klase , visina plafona 2,6m , trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 76,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan trosoban stan (3.0) od 76 m2 na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – Južni bulevar. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića 4.0, 107m2 (terasa i lođa 5m2), 2/7, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima. Veoma funkcionalan i svetao troiposoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi u održavanoj zgradi od žute fasadne cigle, izgrađenoj 1992. godine. U celom stanu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodičan, savršeno održavan i očuvan 4.0 stan od 107 m² sa parking mestom. Smešten je na 2. spratu uredne, kvalitetno zidane zgrade sa liftom. Prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Život u saloncima stvara doživljaj gspostvenosti,a činjenica je da njihova prefinjena estetika doprinosi ekskluzivnosti stanovanja.U prilici smo da Vam, na prestižnoj lokaciji, u strogom centru grada u Siminoj ulici, ponudimo uknjižen, raskošan, svetao,dvostrano orjentisan salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda, gornjem Dorćolu, na par koraka od Trga Republike, Skadarlije, Kalemegdana, Knez Mihaljlove, itd.. Proteže se od Skadarske (Skadarlija) do....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 392.000 €, 456,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobuska stanica, pijac, brojni marketi. Kuća je po strukturi podrum, prizemlje, sprat, potkrovlje, ukupne bruto površine 670m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 396.000 €, 99,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 21 - Šest Kaplara 4.0, 99m2 , 2 terase, 1/16, 2 lifta, CG, telefon, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor, parking, podrum, ostava. Prostorije : 3 prostrane spavaće sobe, veliki dnevni boravak koji se sastoji iz dve celine - ulazno-salonski deo i dvevna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 397.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 397.140 €, 132,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 132m2 (terasa), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 399.000 €, 84,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjižen, luks renoviran, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN + DVORIŠTE**Porodičan, komletno adaptiran i luksuzno opremljen 4.0 stan sa dvorištem, daje osećaj života u kući. Uknjižen je na 84m2 i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 400.000 €, 172,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ulici dr Milutina Ivkovića, prekoputa stadiona Partizana, u novijoj zgradi, na II spratu, nalazi se ovaj dupleks. Stan ima uknjiženo 82m2 (sa terasom) na I nivou i trenutno 90m2 neuknjiženog prostora na II nivou. Stan ima i uknjižen podrum od 7m2. Stanu pripada jedno parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 409.920 €, 134,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 134m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 99,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najmirnijih i najlepsih ulica Dedinja, u neposrednoj blizini Belog dvora, nalazi se stan koji nudi ono što se danas retko nalazi kvalitet, privatnost i osećaj kuće u okviru male zgrade.Kvalitetno gradjena vojna zgrada prelepog dizajna iz 60-ih godina.Odlicno ocuvane fasade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 108,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par minuta hoda od Tašmajdanskog parka kao i na par stotina metara od Palilulske pijace, svojom pozicijom pripada najlepšem delu Palilule. Kao centralna....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 425.000 €, 232,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru, strogi centar, 232m2. Poseduje 6 prostorija, dva kupatila, toalet, kuhinju i čajnu kuhinju, 3 ostave. Sređen salonski stan, stolarija drvena, parket, laminat, pločice. Grejanje na TA peći i klima uređaj, mogućnost priključenja na gas. Stan poseduje tavan,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 442.900 €, 244,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično održavana, novija, porodična kuća, funkcionalnog rasporeda, na saobraćajno dobro povezanoj i prestižnoj lokaciji na Čardaku. Kuća se nalazi u mirnom i zašušakom predelu u prirodnom okruženju. Građevinska površina kuće je 300m2, korisna stambena površina je 244m2, podeljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 456.780 €, 152,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 152m2 (terasa), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 470.000 €, 488,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Subotice, 450 m od Gradske kuće, spratna salonska kuća na placu površine 488 m² u asfaltiranoj ulici. Kuća je građena od čvrstog materijala i ima 488 m² bruto površine + podrum od 50 m². Sastoji se od dva stana, podruma, suvog ulaza. Stanovi su istog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 479.735 €, 157,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 157m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 108,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar prodaja stana u neposrednoj blizini Krunske ulice. U zgradi sa urednim ulazom i liftom prodaja se četcorosoban stan. Uredna fasada zgrade. Stan je renoviran, dobro održavan. Kompletno je sredjen stan, luksuzno renoviran sa kvalitetnim materijalima. Uradjena je nova vodovodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 495.000 €, 84,00 m2 cca 5890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski trosoban stan u Krunskoj ulici, 2. sprat, terasa 16m, parking u dvorištu, podrum 25m Dve spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak, odvojena kuhinja, ostava, terasa sa čajnim kuhinjom. Na prodaju izuzetan salonski stan odlično pozicioniran u prestižnoj Krunskoj ulici , na....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 510.000 €, 400,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115407, 16a, prizemna, pr+pk, struja, bazen, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(3), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo kuću u blizini Ikee i Tranšpeda.Kuća je prizemna.Površina....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 463.500 € na 515.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 147,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2023 - 463.500 €
15.03.2026 - 515.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine 147m2 nalazi se na placu veličine 371m2 i sastoji se od tri etaže - podrum, visoko prizemlje i sprat. Podrum ove kuće je u sirovom stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 532.300 €, 152,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA 152m2 – KEJ, NOVI SAD – 4 SOBE, TERASE, PARKING, PODRUM Prodaje se prostran četvorosoban stan u blizini Keja, Novi Sad. Stan se nalazi na 2. spratu (jedini stan na spratu) u zgradi sa ukupno 3 sprata. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 152m2 + podrumska prostorija 20m2....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 545.000 €
19.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini ulice Svetozara Markovića, delu kod Kliničkog centra fenomenalan stan kompletno renoviran od poda do plafona, sve novo – zidovi, podovi, instalacije, enterijer, nameštaj. Stan je rađen bez kompromisa, moderan, elegantan i odmah useljiv. Jedan od najvećih benefita: na par....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks 155m² (147m² grejne površine, 167m² stvarne površine) – izuzetna lokacija – direktna prodaja Na prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u izuzetno očuvanoj vojnoj zgradi sa liftom. Kvadratura: Uknjižena / grejna površina (bez....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 650.000 €, 280,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Banovo brdo , Golf , blizina Kosutnjaka , 280m2 (resenje o legalizaciji , u postupku uknjizenja) , cg , odlicna , renovirana vertikala kuce , gradnja 1993. godine , Hrastov parket 1. klase , PVC stolarija , uvozne sanitarije i keramika , visina plafona 2,6m , dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 670.000 €, 125,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA 11m2**Luksuzan i kompletno renoviran 4.0 stan, površine 125m2, dvostrano orijentisan, u srcu Vračara. Ovaj otmeni stan odiše posebnom energijom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 765.000 €, 465,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće su u nizu kompletno i znalački urađene da svaka porodica ima svoj kutak za uživanje i odmor. Prvu kuću do ulice gazda je radio sa dušom i....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 945.000 €
22.03.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.150.000 €, 280,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak , blizina Belog Dvora , 280m2 uknjizena kvadratura , 360m2 merena kvadratura , lepo uredjen plac povrsine 5.3 ari placa , eg + podno grejanje , perfektna , kompletno luksuzno renovirana 2023. godine , izuzetna kuca , gradnja 1999. godine , Alu drvo stolarija , vrhunski....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101571, 4a, spratna, sut+pr+i sprat, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, terasa(2), uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Veoma lepa porodična kuća (SUT+PR+I SPRAT) na super lokaciji, u neposrednoj blizini SC Vračar. Ušuškana, tiha, zaklonjena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-245 (od ukupno 246)

<< <1 2 3 4 5 6> >>