• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum lođa 90 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podrum lođa 90 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum lođa 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum lođa 90 m2" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 2.760 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 430.000 € na 389.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €
20.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Dobrivoja Petkovića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj građenoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okružena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u naselju Golf na Banovom brdu. Stan je zapadno orjentisan i lepo osunčan tokom celog dana. Sa konforne terase se pruža lep pogled ka Novom Beogradu i centru grada. Zgrada je okružena zelenilom, što uz neposrednu blizinu dobrih vrtića i škola,megamarketa,dobru komunikaciju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-47 (od ukupno 47)

<< <1 2> >>