• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 što skuplji" pronađeno 1 217 nekretnina - prosečna cena 683 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 67000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 4.sprat
    • lođa
    • opremljen
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 67.500 €, 45,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U naselju 25. Maj , u ponudi stanovi u izgradnji sa završetkom radova decembar 2026. Stanovi su vrlo svetli i funkcionalni, na odličnoj lokaciji.Odlikuje ih odličan raspored prostorija koji omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Grejanje je na gas, biće ugrađena klima a svaki....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 67.500 €, 108,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na velikom placu, blizu centra i Doma zdravlja.Kuća ima dve velike sobe sa ulične strane, veće predsoblje, odvojenu kuhinju, kupatilo i ostavu. U produžetku kuće se nalzi velika prostorija koja se može preurediti u stambeni deo kuće. U nastavku kuće se nalaze velike....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.000 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 + dve terase u centru grada u mirnom delu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Drvena i PVC stolarija, vodomer, centralno grejanje, klima uređaj. Stan poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 66.950 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 54m² u naselju Stanovo. Struktura: ulazni hodnik koji vodi ka svim prostorijama, kupatilo, dnevni boravak, odvojena kuhinjia sa trpezarijom, spavaća soba. Dodatnu pogodnost čini i špajz za odlaganje. Stan je veoma je praktičnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.500 €, 55,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tel. 063 1979 097 - Nis Centar grada Palilula dopijace i rampe 2 min hoda do Margera Pravnog i Ekonomskog Fakulteta lep renoviran dvosoban stan u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta salonac suncan pogled ka centru uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit salonac....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

EXTRA POVOLJNO 66500 eura SIRI CENTAR VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA POCETAK VIZANTIJSKOG BULEVARA KOD PARKA SV.SAVE BLIZINA MEDICINSKOG FAKULTETA NOVIJI MALO KORISCEN JAKO LEP IZUZETAN JEDNOIPOSOBAN STAN KVALITETNE GRADNJE UZIVO DALEKO BOLJI LEPSI NEGO NA SLIKAMA PROSTIJE LEPE PROSTRANE....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

Palilula, Padinska skela, Dejana Smiljkovića, 53m2 ------------------------------------------------------------------ 53m2, 2.0, 4/5, TA, terasa, parking, podrum, Stan na dobroj lokaciji u Padinskoj skeli, dvosoban, odličnog rasporeda, u izvornom stanju, TA grejanje, iz otkupa, bez....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću od 65m2 na prelepom placu od 3.700m2 u Čortanovcima. Pored kuće na placu postoje i 4 pomoćna objekta kao i podrum od 40m2. Donji deo placa je ravan, sa puno voća (šljive, kajsije, višnje, kruške, dunje). Kuća poseduje svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u centru Petrovca na Mlavi. Poseduje dvorište sa garažnim mestom, podrum, dve terase, jedna je sa pogledom ka centru grada, druga ka dvorištu, 1/1 legalizovan, grejanje klima, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik. ag provizij 2% .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 61.000 € na 65.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 61.000 €
29.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Novoseljanski put, kuća 70 m2 na 6,5 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Grejanje na čvrsta goriva (smederevac). Trofazna struja, bunarska voda (40m dubine) preko hidrofora. Spoljna izolacija fasade 5 cm....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevnog boravka,izdvojene kuhinje,kupatila,toaleta,dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase.Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.Okruženje....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Fruška Gora, selo Jazak. Prodaje se kuća na izuzetno lepoj lokaciji, okružena zelenilom i predstavlja pravo mesto za život u skladu sa prirodom. Kuća poseduje prostranu dnevnu sobu , spavaću sobu, kuhinju, ostavu, kupatilo. Seoska kuća renovirana i useljiva bez većih ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 96,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća sa većim dvorištem u Srbobranu, na Begluku. Kuća je čvrste gradnje, a sada je potpuno renovirana. postavljena je skoro u celoj kući nova Pvc stolarija, novo centralno grejanje na gas, izvedena je nova instalacija struje i novo kupatilo. Kuća ima tri sobe,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 151,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Naselju Gat, nedaleko od centra grada. Kuća se sastoji od 3 zasebne stambene jedinice i jedne prostorije sa zasebnim ulazom koja je korištena kao poslovni prostor. Prva stambena jedinica se sastoji od dve zasebne sobe i jedne veće prolazne prostorije. Druga stambena....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Hajdukovo u asfaltiranoj i mirnoj ulici, blizu jezera na placu od 1919m2. Kuća je od mešanog materijala, ima 193m2 u bruto površini. Sastoji se od terase, hodnika, ostave, kupatila i tri sobe. Pored objekta je ostava za voće, garaža i podrum.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 64.000 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno ušuškan. Odlikuje ga praktičnost i zdrav raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 64.000 €, 54,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban parketiran stan klasičnog rasporeda 54 kvm na odličnoj lokaciji , na četvrtom spratu . Dnevni boravak , spavaća soba , kuhinja sa trpezarijom , predsoblje , špajz , kupatilo, terasa i pripadajući podrum. Stan je blizu pijace , autobuske stanice , škole , jaslice,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 64.000 €, 97,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi za prodaju porodičnu kuću na mirnoj lokaciji, površine 97 m², spratnosti Pr+S, koja se nalazi u Prijepolju, ul. Sjenička 113. Uređena okućnica 2518 m². U prizemlju poseduje: garažu, podrum i sobu, na spratu ima: trem, predsoblje, dve sobe, kupatilo, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan, površine 60 m² (54 m² + dve lođe 6 m²), lociran u Ribnici, 1,5 km udaljen od centra Kraljeva. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, sobe, ostave, hodnika, kupatila i dve lođe. Karakteristike stana: Cena: 63.000 EUR Površina: 60m²....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 67.000 € na 63.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 63.000 €, 96,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 67.000 €
15.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja kuća novije gradnje okružena voćnjakom jabuke. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i ostave. Ispod kuće je podrum. U dvorištu se nalazi 3 pomoćna objekta, od kojih je jedan garaža, drugi objekat ima letnju kuhinju i manju ostavu,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.900 €, 51,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u donjem delu Erdoglije, sa svim stvarima, povrsine 51m2, 4 sprat, ima podrum, grejanje na gas. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe. Cena 62900 evra .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.800 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Stanovu, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 50m2, na 1 spratu, ima cg, lift, terasu, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Cena 62800. Stan se prodaje sa stvarima .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bubnju,povrsine 47m2,1 sprat,cg,lift,podrum. Stan je delimicno renoviran. Ostalo je da se okreci i ugradi pvc stolarija. Sastoji se iz hodnika,kupatila,kuhinje sa trpezarijom,ostave i dve sobe. Cena 62000 eura .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.000 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se dvosoban stan koji se nalazi na prvom spratu i površine je 66kvm. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Zgrada je građena od cigle. Vrata i prozori su drveni, na podu u kuhinji je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 70,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3 soban stan, u strogom centru grada. Nalazi se na IV spratu, zgrade starije gradnje bez lifta. Stan je vrlo funkcionalan, svetao je i očuvan. U 70m2, su smeštene dnevna, dve spavaće sobe, zasebna trpezarija sa kuhinjom i ostavom, dva mokra čvora i terasa. Grejanje je TA,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.800 €, 78,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban porodični stan 78 m2 + garaža + podrum - ČelarevoNe kupuju se svi stanovi zbog kvadrature. Neki se kupuju zbog života koji u njima počinje.Ovaj stan u Čelarevu nije investicija. Ovo je dom - za porodicu, stabilnost i mir koji danas ima stvarnu vrednost.Čelarevo je mesto....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 63.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 63.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog rasporeda i modernog enterijera, idealna kako za život tako i kao investicija. Stan je....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. Poseduje podrum i garažu. Sopstveno grejanje na gas (kotao i radijatori). Uknjižen kao stan, ima upotrebnu dozvolu. Uz kuću ide i limena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što ga čini savršenim izborom za sve koji žele komfor i maksimalnu praktičnost. Raspored prostorija: Dnevni boravak Trpezarija sa kuhinjom Spavaća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-752 (od ukupno 753)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>