• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 klima

  • Za upit "www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 klima" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 634 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 138,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća bez ulaganja, kvalitetna, dobro projektovana, neto povrsina objekta 138.46m2 (upotrebna dozvola 2014 god.),bruto 290 m2 iz nih prizemlje 70.96 m2 i sprat 67.50m2. Gabarit 10,80 m x 8,80 m. Spratnost P+1 (kadastar), takodje postoji podrum (3 prostorije: garaža, kotlarnica, velika....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan kvadrature 143,66 m2 (na toliko je i uknjižen) se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa pet spratova. Na svakom spratu je samo po jedan stan. Stan je veoma svetao, sastoji se od prostranog predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavace sobe, dva kupatila (u jednom je tuš....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 klima'
135.000 €
35.000 €
1.800 €
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 1.800 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15680, VPR/II, struja, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum. Prelep stan tj. kuca sa ogromnom dnevnom sobom u divnoj ulici. Poseduje garazu i podrum iz kog se moze uci u stan spolja i iznutra. Prva etaza prostrana dnevna soba povrsine 12 x....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosobni penthouse, novogradnja, polunamešten, velika terasa duž celog stana od 15m2, pogled na Kalemegdan i Dunav, 2 kupatila, sam na spratu, garaza. Klima, lift, podrum, telefon, ktv, garaža, terasa, interfon, internet. .

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94 ara U ponudi kompletno renovirana kuća, udaljena 20 minuta vožnje od centra Beograda, u mirnoj ulici. Sastoji se od suterena i prizemlja. U....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.500 € na 1.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 1.500 €
04.03.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na duži vremenski period u centru Žarkova na odličnoj lokaciji multifunkcijsku kuću sa placem od 3,5 ari i parkingom, pogodnu kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Sama kuća je dobro projektovana i vrlo je funkcionalna, sastoji se od PR+PARTERA+SPRATA+POTKROVLJA....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 129,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nameštena samostalna kuća sa 6 soba, od 180m²( 129 u katastru) na placu od 7,91 ari u Čardaku, kod Sremske Kamenice. Kuća je izgrađena 1995. godine od cigle i renovirana je. Ima dva kupatila i terasu. Grejanje je na gas. Obezbeđeno je garažno mesto. Dostupan je internet,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>