• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji 4.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji 4.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji 4.sprat" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 3.232.500 €, 1293,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 1.500.000 €, 1560,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele da razvijaju hotelski, restoranski ili event biznis, zahvaljujući velikim kapacitetima i odlično organizovanom prostoru. Osnovne karakteristike....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji 4.sprat'
1.600 €
362.000 €
349.500 €
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan IMA parking mesto u zajednickom dvoristu zgrade. Nalazi se na 4. spratu u zgradi BEZ Lifta. (Moguce je ugraditi lift, par komšija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 475.000 €, 96,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, blok 24, ulica Španskih boraca, bela fasadna cigla, troiposoban, dva mokra čvora, 96m2, IV sprat od 5, CG, lift, uknjižen, kompletno renoviran i opremljen. Izuzetan, komforan porodičan stan na sjajnoj lokaciji, u neposrednoj blizini super Vera i svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan od 95m2 u veoma kvalitetnoj zgradi u Centru grada blizu Keja na četvrtom spratu sa liftom. Nije poslednji sprat. U sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks na trećem i četvrtom spratu na odličnoj lokaciji u mirnom kraju u zgradi okruženom sa puno zelenila. Funkcioniše kao dve potpuno samostalne stambene jedinice. Od prostorija na trećem spratu: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 19.395 €, 1293,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan kvadrature 143,66 m2 (na toliko je i uknjižen) se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa pet spratova. Na svakom spratu je samo po jedan stan. Stan je veoma svetao, sastoji se od prostranog predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavace sobe, dva kupatila (u jednom je tuš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 900 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na 4. spratu u devetospratnoj zgradi sa CG, interfonom, 3 lifta, video nadzorom.. Veoma svetao, dvostarno orjentisan. 106m2 sa terasom. Zgrada se nalazi u centru grada (kod Malog Tašmajdana), ali je stan izuzetno ušuškan i tih. Pripadajući podrum. Plaćanje mesečno,....