• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dvorište" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.647 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Moguće je kupiti i Garažu i podrum. Cena garaze je 35000 Eur 16m2 a cena podruma je 5500 Eur 4,5m2 i moguce je prodaja nezavisno od stana i garaze. Garaža je uknjizena kao i Stan. Stan je na suncanoj strani i gleda na dvoriste tj na Bulevar Oslobodjenja i Banjicku Sumu. GREJANJE -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Moguće je kupiti i Garažu i podrum. Cena garaze je 34000 Eur 16m2 a cena podruma je 5500 Eur 4,5m2 i moguce je prodaja nezavisno od stana i garaze. Garaža je uknjizena kao i Stan. Stan je na suncanoj strani i gleda na dvoriste tj na Bulevar Oslobodjenja i Banjicku Sumu GREJANJE -....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(), Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. Odličan porodični stan,na dobroj lokaciji. Infrastruktura izuzetna. Deo stana gleda na ulicu,drugi deo na dvorište. Od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dvorište'
230.000 €
206.000 €
270.000 €
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u mirnom delu Bežanijske kose. Dvostrano orijentisan, osunčan. Funkcionalan raspored - uz dnevnu sobu, stan poseduje komfornu spavaću sobu i dve manje spavaće sobe, dve lođe (manja je zatvorena i koristi se kao ostava). Stan je uknjžen na 85m2, nema tereta, nema zabeležbe.....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124540, 3.8a, spratna, 2 sprata, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, vertikala. Stara gradska kuca u lepoj I urbanoj ulici....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca kuća 80m2, SU+PR+PTK (terasa), interfon, internet, telefon, klima, dvorište, parking, plac 2a Na fantastičnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace, osnove i srednje škole,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kluz, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Uknjižena kuća. - Vertikala kuće. - Ukupna površina 95 m2. - Vlasništvo prodavca je 47,5 m2. - Stvarna kvadratura je 80 m2. - Plac od 2 ara, vlasništvo prodavca. - Odlična lokacija. - Blizina Cvetkove pijace, doma zdravlja Zvezdara i okretnice autobusa 55. - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 150.000 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana, terasa, internet, dvorište. Trostrano orijentisana, kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 18.5 ari na izvanrednoj lokaciji na Fruškoj gori. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i izlazom na terasu (12m2 koja nije ušla u kvadraturu), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 84 m² na placu od 3.8 ari, na odličnoj lokaciji, sa velikim potencijalom za porodično stanovanje ili investiciju. Nekretnina se sastoji od 3 odvojene stambene jedinice, svaka sa posebnim ulazom, što omogućava da funkcionišu kao manje zasebne celine. Jedna jedinica je useljiva....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76m2(dve terase 5m2), CG, lift, IV/XVI, telefon, interfon, ostava, podrum, parking. Uknjiženo 71m2. Fantastičan komforan trosoban stan od 76m2 u srcu Vračara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je uredna i obezbedjena video nadzorom i interfonom. Stan je veoma....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 850 €
01.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124937, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan je idealan za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Orijentisan je na dvorište tako da nema buke i ima divan pogled na Frušku goru.Moderno opremljen stan, odmah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3.5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?