• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dve lođ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dve lođ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dve lođe

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dve lođe" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.919 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan od 85kvm, na prvom spratu u šestospratnici u mirnom kraju,okružen zelenilom.Uknjižen,u izvornom stanju,prostran, svetao, dvostrano jugozapadno orijentisan. Od prostorija: Predsoblje, hodnik, kuhinja, trpezarija ,tri spavaće sobe, dve lođe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3.5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi okruženoj zelenilom. Izvorno trosoban, ali je zbog potrebe vlasnika adaptiran u troiposoban. Stan poseduje prostran dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 255.000 €
11.02.2026 - 245.000 €
22.03.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan na dobroj lokaciji. Kvalitetno luks renoviran : urađeni spušteni plafoni sa led rasvetom, pvc stolarija Rehau(7 - prozori punjeni azotom) ,zidovi Calcecrudo, plafon sahara. Podovi vodootporni laminat. Od prostorija : ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 80 m2 do 260000 eura dve lođe'
229.000 €
185.000 €
275.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u mirnom delu Bežanijske kose. Dvostrano orijentisan, osunčan. Funkcionalan raspored - uz dnevnu sobu, stan poseduje komfornu spavaću sobu i dve manje spavaće sobe, dve lođe (manja je zatvorena i koristi se kao ostava). Stan je uknjžen na 85m2, nema tereta, nema zabeležbe.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 214.900 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
12.12.2025 - 215.000 €
11.01.2026 - 214.900 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban svetao duplex uknjižen na 78m² nalazi se u najboljem delu Bežanijske kose uz sve potrebne infrastrukturne sadržaje: veliku zelenu pijacu, osnovnu školu, obdanište, brojne linije gradskog prevoza. Zgrada je dobro održavana, malo povučena, okružena parkom i zaštićena od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>