• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje pogodan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje pogodan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje pogodan" pronađeno 93 nekretnina - prosečna cena 1.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 58000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 87000 eura
    • do 729 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 800 €, 125,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.000 €
20.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana i funkcionalna kuća površine 125m2, idealna za porodičan život. Kuća je kompletno opremljena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, potpuno opremljene kuhinje sa špajzom, jedne spavaće i dve dečije sobe, kupatila i dodatnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 771.273 €, 151,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se LUX stan: moderan, kvalitetan, idealan za porodicu. Karakteristike: Lokacija: Vračar, Neimar Podovi: italijanska granitna keramika u dnevnom delu i kupatilima; lamelni parket natur u spavaćim sobama Stolarija: aluminijumska Zatvaranje: alu elektro roletne sa komarnicima....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 515.000 €, 360,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dve kuće, vinogradarska kućica, vinograd, priroda Prodajemo na Iriškom vencu lepo uređeno imanje , koje se prostire na dva velika placa ukupne površine 4500m2. Plac je osunčan i ravan a na njemu se nalazi manja kuća od 70m2 kao i nova kuća od 290m2 koja nova u kojoj je postavljeno:....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 300 €, 37,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 350 €
20.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor, pogodan za kancelariju i slično. Poslovni prostor se može iznajmiti prazan sa nameštenom kuhinjom ili komplet namešten sa novim kancelarijskim nameštajem. Prostor se nalazi u okviru poslovne zgrade sa više firmi mirne delatnosti. U prostoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 360.000 €, 153,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novogradnji – Bulevar, Zvezdara (blizina Cvetkove pijace) Na prodaju prostran i moderan lokal površine 153 m², koji se nalazi u prizemlju nove zgrade kod Bulevara, u neposrednoj blizini Cvetkove pijace. Lokacija je izuzetno frekventna, okružena velikim brojem stambenih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen salonac, u potpunosti renoviran - debeli zidovi od cigle, mermerne podprozorne ploče, "carska vrata" od punog drveta, komforan, poseduje opremljenu kuhinju, dve spavaće sobe, dvorišno je orijentisan, postavljeno je podno grejanje, pogodan je i kao poslovni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 2.5, 62.26m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Trosoban stan sa....