• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje luksuzan Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje luksuzan Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje luksuzan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje luksuzan zadnjih 7 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.221 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 65000 eura
    • do 81000 eura (prosečna cena)
    • do 97000 eura
    • do 814 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban lux stan na top lokaciji – Banovo brdo U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban stan površine 58 m², smešten na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Stan je trostrano orijentisan, vrlo svetao i prijatan za život, sa odličnim rasporedom prostora.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje luksuzan zadnjih 7 dana'
59.563 €
850 €
550 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.200 €, 173,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 173m2 , tri terase 10m2 , 2 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 1,8m - 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 227,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju: Luksuzna moderna vila na Kosmaju s predivnim pogledom! Pozivamo vas da postanete ponosni vlasnik ove prelepe vile na Kosmaju. Ova ekskluzivna kuca smestena je u mirnom tipskom naselju sa samo cetiri kuce, pruzajuci vam intimnost i privatnost koju zasluzujete. Kuca se nalazi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Nalazi se u novoj zgradi u čijoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan penthaus smešten u modernoj novogradnji u neposrednoj blizini Đeram pijace, na odličnoj lokaciji sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada i kompletnom infrastrukturom neophodnom za udoban gradski život.Stan se nalazi na poslednjem spratu uredno održavane....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 270,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najprestižnijih i najbolje povezanih zona Beograda, u Bulevaru oslobođenja, izdaje se reprezentativna kuća na placu površine 10 ari, idealna za ambasade, strane kompanije, predstavništva i direktore firmi koji traže visok nivo komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

6 ,0 Vozdovac , Hotel M , Bulevar oslobođenja , perfektna , luksuzna kuca , 300m2 , povucena od ulice , bez buke , okruzena zelenilom , vrhunski plac , lepo uredjen , povrsine 10 ari , cg / podno grejanje , kvalitetna gradnja 2003.godine , renovirana , izrazito svetla , trostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m2 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u Metohijskoj ulici.Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, video nadzorom i interfonom. Odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2