• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje lođa - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje lođa - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje lođa

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje lođa" pronađeno 65 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 380.000 €, 88,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 88m2, 4.0, 2/8, lift, pametna zgrada, recepcija, spa centar, bazen. Odličan, luksuzan porodični četvorosoban stan u okviru stambeno - poslovno - hotelskog kompleksa XENON iz 2018.godine u pametnoj zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe (od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 178.117 €, 64,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 64,77m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 771.273 €, 151,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se LUX stan: moderan, kvalitetan, idealan za porodicu. Karakteristike: Lokacija: Vračar, Neimar Podovi: italijanska granitna keramika u dnevnom delu i kupatilima; lamelni parket natur u spavaćim sobama Stolarija: aluminijumska Zatvaranje: alu elektro roletne sa komarnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.000 €, 61,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, podno grejanje, pripadajući parking .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija, useljenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.100 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo eksluzivan luksuzno namešten stan u novoj zgradi. Sastoji je od prostranog dnevnog boravka koji je open space sa kuhnjom odvojen šankom i izlazom na jednu lođu, zatim odvojenog spavećeg dela u kom se nalaze velika spavaća soba, 2 manje dečije sobe gde u jednoj ima druga....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 312.000 €, 104,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji – Vidikovac, ulica Kneza Višeslava. Stan ima ukupnu površinu od 104m² i nalazi se na sedmom spratu od sedam u kvalitetnoj novogradnji. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u najlepšem delu ulice Maršala Birjuzova, u neposrednoj blizini pešačke zone. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i veoma prijatan za boravak. Nalazi se na drugom spratu lepe i dobro očuvane predratne zgrade iz 1936. godine. Pre nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 322.707 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan troiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, u mirnoj ulici, odlično pozicioniran u odnosu na važne infrastrukturne i kulturne objekte u neposrednoj okolini (dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 191.105 €, 51,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 52m², smešten na 4. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 484.890 €, 161,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ključne prednosti Jedinstven penthaus u ponudi, sa dodatnom opremom i 4 spavaće sobe Energetska efikasnost top klase: termo-klima blok + kamena vuna + Baumit fasada; PVC-ALU stolarija sa trostrukim niskoemisionim staklom punjenim argonom i ALU roletnama Komfor 365 dana: podno etažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Četvorosoban stan -Površina 70.10 m2 -Sprat 2 od 2, povučeni sprat -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 181.560 €, 49,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 49 m² sa prostranom lođom od 8 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 241.400 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan trosoban stan u izgradnji površine 65 m² smešten na 3. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 65)

<< <1 2> >>