• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje lift Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje lift Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.085 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 73.100 €, 43,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.indomio.rs

Dobro došli u ''Park Palace'', jedinstvenа oаzа vašeg života za sva vremena! Jednoiposoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, i terase sa koje se pruza prelep pogled na grad. ''Park Palace''....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 217.620 €, 116,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 55.45m2 sa privatnim dvorištem od čak 60m2, smešten u prizemlju moderne novogradnje na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja. Zgrada je uvučena u mirnu i tihu ulicu, što pruža....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 154.450 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5 , 78m2(teasa 6m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 117.920 €, 67,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda I Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu, sa izlazom na lođu. Stan nema ukopane zidove, kao ni visoke prozore - poseduje balkonska vrata i izuzetno je osvetljen. Prilikom izgradnje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 123.926 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 50 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje lift (454)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>