• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 140000 eura 2.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 140000 eura 2.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 140000 eura 2.sprat što manji barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 140000 eura 2.sprat što manji barem 60 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 1.006 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 140000 eura 2.sprat što manji barem 60 m2'
117.000 €
80.000 €
97.000 €
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, ADICE, TROSOBAN, NOV, 70M2. Na prodaju trosoban stan u novoj zgradi na Adicama, površine 70m², smešten na 2. spratu. Stan je nov, neuseljavan i građen po savremenim standardima. Posebnu prednost predstavlja podno grejanje, koje obezbeđuje maksimalan komfor i energetsku efikasnost.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na drugom spratu u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan smešten u moderno projektovanoj stambenoj zgradi sa ukupno tri stana, koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Ćuprije. Ova lokacija pruža mir i privatnost, uz istovremenu odličnu povezanost sa svim važnim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu i osmišljen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 146.150 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u novogradnji na Misi na povučenom spratu na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 152.360 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV FANTASTIČAN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA ---Agencijska šifra: 1007132.Prodaje se fantastičan troiposoban stan (80.06m2) na drugom spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored stana je takav da je spavaći deo odvojen od dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom. Podno grejanje, terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan i potpuno namešten trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa urednim ulazom i interfonom. Zgrada je okružena sopstvenom baštom punom zelenila , što obezbeđuje mir i prijatnu privatnost. Struktura: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.500 €, 110,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U potpunosti renoviran poslovno-kancelarijski prostor u samom Centru grada, povrsine 110m2 na drugom spratu poslovno-stambene zgrade u Balkanskoj ulici. Ovaj moderan, luksuzni prostor ispunjava najvise zahteve i ocekivanja buduceg korisnika. Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.500 €, 350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, poslovno-stambeni objekat ukupne površine 350 m², smešten u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina – Stari Majur, u neposrednoj blizini Preradovićeve ulice i Petrovaradinske tvrđave. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1,5 km od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.100 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs