• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje bazen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje bazen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje bazen

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje bazen" pronađeno 149 nekretnina - prosečna cena 2.250 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-35%

Promena cene sa 750.000 € na 490.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 490.000 €, 598,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 750.000 €
29.04.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Pivara površine 598 kvm, na 5,23 ara placa, grejanje na gas - podno. Sastoji se od niskog prizemlja-podrum ( predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, sa velikom natkrivenom terasom, zatvoreni bazen sa 9x3 đakuzijem, saunom 3x2 m2, kupatila,vešernice, dve pomoćne....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 149.600 €, 88,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević, državni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih delova Banjice, u neposrednoj blizini bazena i svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi na nivou prvog sprata (ispod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 152.865 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 910.888 €, 154,00 m2 cca 5920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim i savremenim resenjima, velikim staklenim povrsinama i nesvakidasnjim izgledom terasa pruzi najvisi osecaj slobode,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 2.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen penthaus u modernom stambenom kompleksu na Panteleju, u neposrednoj blizini Pantelejske crkve, na Somborskom bulevaru. Stan je pažljivo projektovan i funkcionalno organizovan, a sastoji se od ulaznog hodnika, vešeraja, gostinskog toaleta sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 260.000 €, 191,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

Nova lux kuća u Ašanji na oko 40 km od Beograda na placu od 25 ari. Sastoji se od dva stana (potpuno ista). U dvorištu se nalazi: bazen (4*8), pomoćni objekat (letnja kuhinja, letnjikovac, teretana, radionica) od 80 kvm i plastenik (15*7). Podno grejanje je na struju (elektro kotao),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 248.886 €, 93,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 805.800 €, 119,00 m2 cca 6770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kralja Milana, 9/10, podno-Stvarna površina-119m2 , ugovorna površina-118.50m2, U ponudi je stan u jednom od najprestižnijih projekata u Beogradu Kings circle Residences. Projekat odlikuje moderna arhitektura eksterijera i enterijera koja u kombinaciji sa vrhunskim kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za odmor ili kao investicija za izdavanje. Stan ima 30 m2 i nalazi se u visini prizemlja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Investicija na prestižnoj lokaciji! U blizini "Park Zlatibor" resorta i hotela "Hedonist" nalazi se ovaj fantastični stan! Stan se prodaje kompletno namešten - nameštaj je nov, nekorišćen. Enterijer je pažljivo dizajniran u savremenom duhu – dominiraju čiste linije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 487.087 €, 130,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Najluksuznije naselje sa velikim spa centrom i solarnim panelima u jednom od najlepših delova Beograda. Okružen zelenilom i sa poglegom na ceo grad! Naselje se nalazi u zelenoj oazi u blizini sportskog centra 11. April. ** Direktna prodaja od investitora bez ikakve provizije za kupce.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja. Kuća je novije gradnje (2015. godine), ima upotrebnu dozvolu, ukupne površine od 338m2. Kuća ima ajnfort površine od 30m2, i sastoji se od prizemlja+potkrovlja, i to: -prizemlje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 227.809 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 313.786 €, 93,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 485.000 € na 420.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 420.000 €, 238,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 485.000 €
13.05.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena, izuzetno retka lokacija na Kosmaju, u neposrednoj blizini pivnice Kabinet Brewery. Prednost je i neometan pogled na Kosmaj i Bukulju, mirno okruženje u već formiranom komšiluku. Kuća se nalazi na placu od 18 ari, uvučenom od glavne ulice a koji će biti uređen travom i....

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 450.000 €, 390,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Šumski Raj Luksuzna kuća smeštena u mirnom delu naselja sa prelepim pogledom na grad od koga je udaljena svega 10 minuta lagane vožnje.  Kuća poseduje četiri spavaće sobe, svaka sa zasebnim kupatilom, veliki dnevni boravak, izdvojenu trpezariju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-149 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>