• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eura do 14 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eura do 14 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 869 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BELE VODE, 2.500 €, 195,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Košutnjak kuća, 195m2 ,4 terase, PR+I+II, gas/kotao, klima, KATV, internet, interfon, 3 parking mesta, garaža, plac 1.2 a Jedinstvena kuća u nizu sa dvorištem 1.2a i direktnim pogledom na Košutnjak.Po svojoj lokaciji, orijentaciji i položaju, spada u najekskluzivnije nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa lux kuca u Zvezdarskoj sumi gradjena u Americkom stilu sa velikim lepo uredjenim dvoristem od 20 ari. Sastoji se iz prizemlja i sprata. Prizemlje: 1 spavaca soba, 2 garderobera, 2 ostave, 2 kupatila, dnevni boravak sa kaminom iz dve celine, trpezarija i kuhinja. 1. Sprat:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eura do 14 eura/m2'
550 €
500 €
3.500 €
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.900 €, 510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vila sa bazenom je sagrađena na zasebnom placu u elitnom delu Košutnjaka na Banovom Brdu i okružena je kućama sličnog kvaliteta. Ukupna kvadratura je 510 kvadratnih metara i 4 sprata. Sadrži 6 spavaćih soba od kojih svaka ima zasebno kupatilo. U prizemlju vas čeka prostrani dnevni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 3.500 € na 3.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 3.300 €, 252,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 3.500 €
04.03.2026 - 3.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća u Beogradu, u neposrednoj blizini Partizanovog stadiona i Autokomande. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje ili dugoročni zakup, i ukupne je površine 252m2, na placu od 305 m2. Posebnu vrednost nekretnini daje pokriveni....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 4.500 €, 468,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji od dve etaže - suteren i prvi sprat, koje se mogu iznajmiti zajedno ili odvojeno, u zavisnosti od vaših potreba. Uz kuću dolazi dvorište površine 200 m², koje može služiti kao parking prostor, što je izuzetno pogodno za poslovne aktivnosti. Kuća je nedavno potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 800 €, 103,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov kompletni poslovni prostor na Paliluli, udaljen na oko 10 minuta pešice od centra grada, ukupne površine 103m2. Objekat je na prvom spratu i na raspolaganju je 103 m2 radne površine (bez balkona i stepeništa) jedna velika prostorija sa kuhinjom, dve zasebne kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.850 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nova vertikala jedne prave komforne porodične kuće,koja se nalazi na obodu Dedinja. Sa jedne strane je smeštena je u porodičnom kraju sa dosta zelenila, čak i pogled sa predivnih terasa je na zelenilo i Košutnjak. Ulica u kojoj se kuća nalazi je malai slepa. Prostire se na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 2.500 €, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 45340, 2a, spratna, struja, klima, terasa, podrum, pogodan za pp, cela. Izdaje se 6.0 kuća od 360 m2 sa 3 terase od po 15 m2, na placu od 2.2 ara, NPR + VPR + I + PTK, gas, podno grejanje, interfon, ktv, internet, kamin, 2 garaze, 3 parking mesta, kuca iz 2003. godine.Kvalitetna....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 700 €
27.02.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno namešten trosoban stan na Adicama. Na prvom spratu. Podno grejanje na gas. Useljivo od 01.05. U CENU ZAKUPA JE URAČUNATA INFORMATIKA, INTERNET I KABLOVSKA. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>