• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što manji lift poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji lift poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što manji lift porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što manji lift porasla cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.351 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 499.800 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
22.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, na lokaciji koja se retko pojavljuje u ponudi odličan petosoban duplex, uknjižen na 96 kvm sa terasama 108 kvm. Visina plafona u donjem delu je 2.65m, a u gornjem 3m. Kuhinja i oba kupatila imaju prozore (prirodna ventilacija). Grejanje u stanu je CG, a nalazi....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 118.920 € na 136.300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 136.300 €, 48,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 118.920 €
24.04.2026 - 136.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 66.420 €
08.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje što manji lift porasla cena'
465.000 €
1.000 €
211.640 €
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.430 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.430 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 66.420 €
08.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 54,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 265.000 €
15.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazu u kondominijumu Wellport, sa uređenim dvorištem i 24/7 časovnim video nadzorom i portirskom službom. U zgradi ima tri lifta. Pozicija objekta je izmedju: kvarta Westa 65, TC 65. i “Kule West 65” i Airport City-ja. Stan je uknjižen na 54 kvm, mereno 57kvm. Stan sa prostranom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 80.595 €
12.04.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 375.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 354.000 €
08.03.2026 - 354.900 €
24.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , neposredna blizina Cuburskog parka , Kalenica , 71m2 , 3 / 4 , lift , eg / toplotne pumpe , podno grejanje , perfektan , luksuzan stan , novogradnja 2023. godine , vrhunska zgrada i ulaz , obezbedjenje 24 / 7 , jugozapadno orijentisan , svetao , otvoren pogled , mogucnost....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 275.200 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 267.000 €
29.04.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte savršen spoj udobnosti i stila! Ovaj izuzetan stan od 86m2, koji se nalazi na 3. spratu u srcu Zvezdare u Beogradu, sada je dostupan za prodaju.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 315.000 € na 327.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 327.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 492.119 € na 513.515 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 513.515 €, 135,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 469.325 €
05.04.2026 - 492.119 €
10.05.2026 - 513.515 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – ekskluzivan 5.0 penthouse sa panoramskom terasom U ponudi je izuzetan penthouse u savremenoj novogradnji na Novom Beogradu, namenjen onima koji traže više – više prostora, više svetla i pogled koji se proteže preko celog Novog Beograda. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>