• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.762 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
26.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manji jednoiposoban kompletno renoviran salonski stan od 33m2 (30m2 plus terasa 3m2), na odličnoj lokaciji u centru grada, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4. Jednostrano je orijentisan, ka ulici. Stan poseduje dnevni boravak otvorenog tipa koji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena'
830.000 €
92.150 €
111.426 €
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.900 €
17.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.204 € na 120.390 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.390 €, 41,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 127.204 €
13.03.2026 - 120.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.30m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.559 € na 121.672 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 121.672 €, 42,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 128.559 €
13.03.2026 - 121.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.74m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.021 € na 122.099 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.099 €, 42,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 129.021 €
13.03.2026 - 122.099 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.89m². Stan nije samo investicija – to je mesto koje postaje deo vaše priče. Takve odluke se ne donose često, već onda kada prepoznate....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.087 € na 125.957 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 125.957 €, 43,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.087 €
13.03.2026 - 125.957 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.21m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.795 € na 126.728 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 126.728 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.795 €
13.03.2026 - 126.728 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.44m². Ovo je prostor koji birate s razlogom – promišljeno, sigurno i sa jasnom vizijom budućnosti. Dom koji traje i vrednost koja....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 128.775 € na 113.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.100 €, 45,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 128.775 €
27.03.2026 - 113.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 158.700 €
17.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 161.500 €
17.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 296.000 € na 290.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 58,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 58 m (uknjiženo 55 m + terasa 3 m), na četvrtom spratu zgrade sa liftom u centru Beograda, u blizini Trg Republike(10 minuta laganog hoda) Stan je deo uknjižene nadogradnje iz 2014. godine, kada su urađene nove instalacije, stolarija i ugrađen lift.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 600 € na 580 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 580 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 600 €
29.03.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja izuzetan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu – Vračar, Južni bulevar! Stan se nalazi u novijoj zgradi u Varvarinskoj ulici, na IV spratu bez lifta, kompletno je opremljen i odmah useljiv. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 266.240 € na 241.315 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 241.315 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 266.240 €
01.03.2026 - 241.315 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u izgradnji - dvoiposobni na prvom, drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Prilikom izgradnje stavljena je ALU stolarija i tarket. Zgrada poseduje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 232.800 €
17.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novoizgrađenom naselju White Hill Residence, nalazi se u zgradi Beta, pozicioniran u prizemlju zgrade. Veoma fukcionalan istan od 71 m2, sa velikim dnevno trpezarijskim delom i sa kuhinjom odakle se izlazi na terasu.Prodaje se namešten i opremljen. Pored dve spavaće....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 512.590 €
18.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran, svetao četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u blizini TC Ada Mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića, pijace, marketa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 275.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 3.500 € na 3.200 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.200 €, 177,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 3.500 €
20.05.2026 - 3.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 177m2 , tri terase 10m2 , 1 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast extra....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 3.700 € na 3.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.600 €, 237,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.700 €
22.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep penthouse na Vračaru, kod Hrama Svetog Save, u Nebojšinoj ulici. Stan je u potpunosti luksuzno namešten, a kuhinja i kupatila su opremljena svim modernim sanitarijama i aparatima. Stan poseduje ulaz iz lifta u komforan dnevni boravak sa trpezarijom, a od prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>