• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što veći bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs parket što veći bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što veći bazen

  • Za upit "www.indomio.rs parket što veći bazen" pronađeno 97 nekretnina - prosečna cena 2.100 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VINIK, 141.700 €, 122,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 54,7m2+67m2 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 583.888 €, 118,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 667.888 €, 118,00 m2 cca 5660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 252.956 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan ima prelepu terasu na uglu zgrade. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen je tako da odgovara različitim potrebama svih generacija i različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 229.530 €, 98,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 138.375 €, 93,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 380.000 €, 88,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 88m2, 4.0, 2/8, lift, pametna zgrada, recepcija, spa centar, bazen. Odličan, luksuzan porodični četvorosoban stan u okviru stambeno - poslovno - hotelskog kompleksa XENON iz 2018.godine u pametnoj zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe (od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 602.000 €, 86,00 m2 cca 7000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

O kompleksu King's Circle zna apsolutno svako u gradu. Mi imamo na prodaju lux stan na 4 spratu. Evo malo i o samom kvalitetu gradnje: Glavni građevinski i završni materijali u kompleksu 1. Fasada i spoljašnji završni elementi • Prirodni kamen — okviri od greda i stubova biće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.260 €, 79,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogradnji, u najlepšem projektu koji se gradi u Nišu Planet Residence, između reke Nišave i TC Delta Planet. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen....

 
 
 
  Stan, VINIK, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 75,75m2+100m2 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih delova Banjice, u neposrednoj blizini bazena i svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi na nivou prvog sprata (ispod....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 76,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na Bulevaru Nemanjića. Površine je 76m2, nalazi se na VIII spratu. Prostor je dvoiposobne strukture i čine ga: ulazni hodnik, tri prostorije, dva toaleta i terasa. Grejanje je centralno. Kompleks je osmišljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa fizičkim obezbeđenjem i video nadzorom 24/7, što budućim vlasnicima garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. U okviru kompleksa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan trosoban stan u stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan je opremljen smart home sistemom koji omogućava upravljanje grejanjem i rasvetom putem aplikacije. Ugrađena je centralna klima, troslojni hrastov parket S klase, aluminijumska spoljna stolarija,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! ✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! Lokacija: Blizina ulice Vojvode Stepe Struktura: 3️⃣ spavaće sobe + dnevni boravak + kuhinja + kupatilo + WC + terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzan stan, površine 69m2 + 100m2 terasa sa bazenom i pogledom na grad. Stan se nalazi na sedmom spratu nove stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena u samom centru grada, iza Dušanove ulice. Zbog same lokacije, stan je na svega par minuta udaljen od svih bitnih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodični apartman koji NIKADA NIJE BIO RENTIRAN ! Apartman je korišćen isključivo u porodične svrhe i korišćen je u proseku 20 dana godišnje. Prostire se na površini od 63m² i čine ga 27m2 na donjem nivou i 36m2 potkrovlja (koji se po standardima ne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 60m2, nalazi se na XIII spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe dsa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju šarmanta vikendica smeštena na mirnoj i izolovanoj lokaciji, u blizini Dunava(Labudovo okno), idealna za beg od gradske gužve i uživanje u prirodi. Osnovne karakteristike: Površina placa 19.87 ari(ograđen plac) Korisna površina kuće 59m2(prizemna), plus velika natkrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 126.246 €, 59,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana u novogradnji na lokaciji koja je dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
  Stan, IRIG, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Dalmatinska ulica – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, renomirani restorani i kafići,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 47,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Zlatibor - 2 minuta od centra | LUX 2.5 stan, 47 m2, spa sadržaji Na prodaju izuzetno kvalitetan stan na Zlatiboru, udaljen svega 2 minuta od centra, u mirnom i uređenom okruženju sa puno zelenila i četinara. Stan ima 47 m2 i odlikuje ga vrhunska gradnja....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 97.838 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 92.273 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,