• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što veći Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs parket što veći Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 143 nekretnina - prosečna cena 2.496 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijaks Kosa I mesna zajednica. Kuća se nalazi na parceli od 10ari. Kuća je trostrano orjentisana i sastoji se od 4 nivoa: Suteren: toalet, hobby room (soba za zabavu sa ozvučenjem, projektorom i velikom jacuzzi kadom), teretana sa tuševima i....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 650.000 €, 415,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Palilula , Visnjicka Banja , blizina Slanackog puta , 415m2 ( u procesu uknjizenja ), eg / struja , luksuzna vertikala , plac povrsine 5 ari , kvalitetna gradnja 1998.godine , dvostrano orijentisana ( istok-zapad ) , PVC stolarija , hrastov parket prve klase , uvozne sanitarije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što veći zadnjih 7 dana'
125.440 €
4.500 €
470.000 €
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijska kosa I. Kuća se nalazi na parceli od 5ari. Kuća je trostrano orijentisana i sastoji se od3 nivoa: Suteren: toalet, kuhinja i trpezarija i tehnička prostorija. Prizemlje: ulazno predsoblje, coffe room, dve kancelarije iizlaz udvorište.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 540.000 €, 300,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 300m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 270.000 €, 220,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Soko banji nedaleko od centra banje. Kompletno sredjena. Sastoji od dva trosobna stana. Nalazi se na lepom mestu, U svaki stan se ulazi zasebno. Jedan stan je na visokom prizemlju, drugi stan je na I spratu. Ispred kuće je malo dvorište. Stan na spratu trosoban Lux sa dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 494.613 €, 184,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u modernom kompleksu na Trošarini. U neposrednoj blizini je sportski centar, autobuske, tramvajske i trolebujske linije, kao i ostali sadržaj neophodan za svakodne aktivnosti (marketi, pošta, banka, apoteka, ugostiteljski objekti). Sama....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća spratnosti P+1+Pk nalazi se na placu od 5.17 ari sa lepo organizovanim i održavanim dvorištem. Nekretnina je idealna za veće porodice kojima su važni prostranost, funkcionalan raspored i dodatni sadržaji. Ukupna površina kuće iznosi 180m², raspoređenih na tri etaže.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 889.000 €, 177,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.200 €, 173,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 173m2 , tri terase 10m2 , 2 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 1,8m - 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 416.500 €, 157,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u prestižnom kompleksu u izgradnji, u srcu Zemuna, u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Ugrinovačke ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima i plaća se po utrošku, a utrošak je minimalan zbog energetskog pasoša B klase koji poseduje objekat.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 465.090 €, 156,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjizena 5.0 kuca 153m2 (13m2 terasa) na 19.5ari placa. Prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Sprat-nedovrsen/kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni/. Kupljen nepostavljen parket. Postoji pomoćni objekat sa garažom i toaletom. Mogućnost podele placa po 10ari.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 370.000 €, 148,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada, kvadrature 148m², na petom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem i liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve otvorene terase i jedne zatvorene. Stan je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 310.000 €, 145,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u ekskluzivnom naselju Hrastov Breg, smeštena na jednom od najlepših položaja u kompleksu, na ravnom i ograđenom placu od 11 ari. Savremena arhitektura, pažljivo birani materijali i visok nivo opremljenosti čine ovu nekretninu idealnim izborom za sve koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 383.400 €, 142,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 537.500 €, 122,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je fantastičan, luksuzan, troiposoban stan u zgradi BW Sensa. Zgrada BW Sensa je osmospratna zgrada koja pripada Elements kompleksu Park Districta. Nalazi se u neposrednoj blizini Savskog parka, Art centra, kao i buduće metro stanice. Okružena je zelenilom, sportskim terenima,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 122,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Stanovu ( naselje Green hill ) površine 122 kvm, na prvom spratu, grejanje na termalne pumpe ( sistem voda - vazduh ), grejanje i hlađenje je toplotnim pumpama. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tehničke sobe, jedne spavaće sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SUBOTICA, 450 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća od 119 m² bez placa u Subotici, u Dudove šume. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, prolaznog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa kadom i ostave. Podovi su parket i pločice, prozori su drveni, a grejanje je etažno na gas. Jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 377.000 €, 114,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je cetvorosoban po strukturi i sastoji se od velike dnevne sobe , tri spavace sobe sa dva kupatila, kuhinje i terase, kao i hodnika. Stan koji je u potkrovlju ima dodatno iskoriscen tavanski prostor u jednom delu a plafoni su visoki i deluju impozantno. U dnevnoj sobi u potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Paliću, blizu škole, na placu od 641 m². Kuća je građena od opeke i ima 108 m². Sastoji se od zatvorene terase, hodnika, tri sobe, kuhinje, kupatila, ostave i WC-a. U podrumu se nalaze garaža i kotlarnica. Pored stambenog objekta nalazi se garaža,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 139.050 €, 106,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan u naselju Aerodrom, Kragujevac, površine 73 m², uz pripadajuću garažu i dodatnu prostoriju ukupne površine 33 m². Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od predsoblja, kuhinje i trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe i dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu, u ponudi je stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog duha. Objekat je pažljivo projektovan da zadovolji visoke standarde savremenog stanovanja, a pri izgradnji su....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 227.832 €, 104,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103.56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 100,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX POSLOVNI PROSTOR ZA Izdaje se LUX poslovni prostor sa zasebnim ulazom i potpunom privatnošću, što ga čini znatno kvalitetnijim rešenjem u odnosu na klasične stanove koji se izdaju kao poslovni prostor. Idealan je za renomirane IT kompanije, advokatske kancelarije, privatne lekarske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 295.110 €, 99,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 60.000 €, 97,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Renovirana porodična kuća sa nameštajem i aparatima, površine 97 m², na placu od 1.078 m² u Bačkoj Topoli. Sastoji se od ulaznog hola, hodnika, dve sobe (od kojih je jedna prolazna), kuhinje sa trpezarijom i izlazom na zastakljenu verandu, kupatila sa tušem i ostave. Pomoćne prostorije....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 246.168 €, 95,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 93,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa,renovirana trosobna kuća na Paliću sa svom infrastrukturom nedaleko od malog jezera i od centra Palića .PVC stolarija , parket , etažno grejanje na gas , gradska voda , kanalizacija , asfalt , lepo ograđeno dvorište . Kuća ima urednu dokumentaciju i useljiva je bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....