• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs parket što skuplji prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji prizemlje" pronađeno 529 nekretnina - prosečna cena 1.712 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 442.900 €, 256,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

PRELEPA KOMFORNA KUĆA NA GLAVNOM PUTU NA POPOVICI, ODLIČNA INVESTICIJA---Agencijska šifra 3000330 U naselju Popovica u Sremskoj Kamenici, duž glavnog puta, nalazi se očaravajuća kuća koja pleni svojim šarmom i funkcionalnošću. Ova nekretnina se prostire na tri etaže, ukupne....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SUBOTICA, 440.000 €, 700,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA OD ~700M2 ZA PRODAJU ILI ZAKUP Mali Bajmok, uz Industrijsku zonu Moguća podela u dve zasebne celine sa posebnim ulazima MOGUĆ DOGOVOR OKO CENE Materijal: Puna opeka Parcela: 739m² Izolacija: DA Spratnost: P+PK Lift: NE Grejanje: CG Struja: Trofazna Voda: Gradska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 429.000 €, 138,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan i izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 145 m (uknjižena kvadratura 137,63m2), smešten na odličnoj lokaciji, na svega minut od Autokomande, u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 2010. godine, sa sopstvenim dvorištem i garažom sa betonskim prilazom.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 425.000 €, 533,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa poslovnim prostorom u naselju Mali Radanovac. Poslovni prostor se nalazi u sklopu kuće ima površinu 198m2. Poseduje kuhinjsku nišu, sanitarni čvor sa tuš kabinom i jednu veliku prostoriju. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 420.000 €, 238,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

Kuća prodaja Cerak Žarkovo gornji deo. Na vrlo lepom mestu u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Trgovčke ulice. Kuća sa dvorištem, na placu od 4 ara, izlazi na dve ulice. Dvorište vrlo lepo sredjeno. Kuća je uknjižena. Kuća ima tri nivoa i dva ulaza. Kuća ima centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 420.000 €, 680,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na lepoj, mirnoj loklaciji na par minuta vožnje od centra Prokuplja. Kuća se nalazi na placu od 18 ara, kuća je površine 120m2+60m2 pomoćnog stambenog prostora sa kotlarnicom sa kotlom na čvrsto gorivo. Na placu se nalazi i poslovna zgrada od 500m2 koja može da ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 99,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najmirnijih i najlepsih ulica Dedinja, u neposrednoj blizini Belog dvora, nalazi se stan koji nudi ono što se danas retko nalazi kvalitet, privatnost i osećaj kuće u okviru male zgrade.Kvalitetno gradjena vojna zgrada prelepog dizajna iz 60-ih godina.Odlicno ocuvane fasade....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 412.000 €, 450,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lepa nekretnina blizu centra Bačkog Jarka, a u mirnoj ulici. Kuća je kvalitetno građena sa četriri etaže, gde ima suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je cela završena i u funkciji. Kuća funkcioniše kao jedna celina za veću porodicu,a može funkcinisati....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 200,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u osnovi 137m2, spratna u odličnom stanju na placu cca 380m2. Legalizovano stambene površine 200m2. Ima lepo sređeno dvorište sa letnjom kuhinjom. Nalazi se na Adicama u mirnoj ulici. U prizemlju je veliki dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, kuhinja je fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 403.600 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 112m2, četvorosoban stan, prvi sprat. U ponudi je fantastičan četvorosoban stan, idealan za porodičan život, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom i jasno podeljenim zonama za komforan boravak svih članova domaćinstva. Stan se sastoji od: • Tri spavaće sobe, od kojih svaka....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 400.000 €, 482,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Jedinstvena kuća u Kertvarošu na tri etaže ukupne površine 482m2. Prizemni deo se sastoji od većeg hodnika koji vodi ka trpezariji, kuhinji i izlazu ka zatvorenoj terasi sa zidanim roštiljem. Spavaća soba, kupatilo, ostava i garaža čine ostali deo prizmelja. Prvi sprat čini prostrani....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 300,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća ukupne površine 300m2, spratnosti Sut+Pr+2+Pk u Čalijama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 399.900 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne porodične kuće, novije gradnje spratnosti pr+1, u mirnom delu naselja Veljko Vlahović sa otvorenim pogleom na širu okolinu, domaćinski gradjenom po svim standardima kvalitetne gradnje. Komplet uknjiženo, moguća kupovina iz kredita. U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 399.000 €, 286,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

O PROJEKTU Forest Hill predstavlja savremeno, zatvoreno rezidencijalno naselje, pažljivo pozicionirano u prirodnom okruženju, izdvojeno od gradske gužve, a istovremeno odlično povezano sa ključnim saobraćajnicama. Autoput E75 udaljen je svega 2,2 km (4 minuta), dok je Autokomanda....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430.000 € na 399.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 399.000 €, 180,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430.000 €
22.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni letnjikovac. Sprat: 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo. Na međuspratu se nalazi velika prostorija za pranje i sušenje veša, kao i za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 399.000 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 399.000 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne porodične kuće, novije gradnje spratnosti pr+1, u mirnom delu naselja Veljko Vlahović sa otvorenim pogleom na širu okolinu, domaćinski gradjenom po svim standardima kvalitetne gradnje. Uknjženo kompletno. Moguća kupovina iz kredita. U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 397.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 392.000 €, 456,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobuska stanica, pijac, brojni marketi. Kuća je po strukturi podrum, prizemlje, sprat, potkrovlje, ukupne bruto površine 670m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 386.900 €, 146,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 385.000 €, 328,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana, kvalitetno građena kuća površine 128 m u osnovi, sa ukupno četiri etaže (suteren, prizemlje, prvi i drugi sprat), na placu od 5,85 ari. Objekat je funkcionalno projektovan kao porodična vila sa više stambenih jedinica i bogatom infrastrukturom. Struktura objekta:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 372.749 €, 141,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 370.000 €, 458,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 458m 2 na Paliluli u blizini Hotela Tami Residens, sa pripadajucim placem od 465m 2 a sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Spratovi su povezani unutrašnjim stepeništem koje povezuju etaze, svaki sparat je zaseban i ima svoj strujomer....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 370.000 €, 87,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa baštom u ulici Miloja Đaka na Dedinju. Nalazi se u prizemlju novije zgrade. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo sa đakuzijem, još jedno kupatilo i terase koja izlazi u privatno dvorište površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, nalazi se ovaj moderan, luksuzan stan upisane površine 68m2, merene površine 100m² u novoizgrađenom objektu čije je useljenje planirano do kraja decembra. Prostor odiše elegancijom i komforom,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 361.630 €, 148,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u ekskluzivnoj vili – Petrovaradin---Agencijska šifra 1007820. Na prodaju je nov, luksuzan četvorosoban stan smešten na visokom prizemlju moderne, urbane i ekskluzivne vile u mirnoj i tihoj ulici Petrovaradina. Idealna nekretnina za one koji traže vrhunski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 360.500 €, 280,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI!!!Fantastićna kuća koja se nalazi na placu površine 567 metara kvadratni. Dvorište uređeno sa puno zelene površine. U dvorištu se nalaze 1 garaža, stambeni objekat od 55 kvadrata i velika spratna kuća. Kompletna kuća je dobro izolovana, PVC stolarija u svim prostorijama,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan četvorosoban stan ukupne površine 160m2, od čega je 120m2 grejne površine i čak 40m2 prostrane, sunčane terase, smešten u najlepšem i najmirnijem delu Mirijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi građenoj fasadnom žutom ciglom, na visokom prizemlju objekta....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa kuća, projektovana i uredjena po instrukcijama poznatog Niškog arhitekte, nedaleko od hotela Aleksandar. Kuća se sastoji iz nekoliko etaža i to: podrum, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, a sve radjeno u nivoima. Dvorište je uredjeno, pod blagim je nagibom i veličine oko....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 350.000 €, 388,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća koja se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada.U prizemlju se nalaze tri sobe koje su prolazne ,trenutno pretvorene u kancelarije,kupatilo,kuhinja i sanitarni čvor.U potkrovlju se nalaze dva stana.Prvi stan površine 50m2 poseduje kuhinju,kupatilo,dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u samom centru grada, u ponudi je luksuzno renoviran trosoban salonski stan površine 70 m2. Zbog odličnog rasporeda i pozicije, stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor ili sigurnu investiciju. Stan je kompletno renoviran najkvalitetnijim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 339.000 €, 289,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se objekat u Nišu - poslovna zgrada u centru kod Glavne autobuske stanice u Bulevaru 12.februara površine 289m2 na 4 nivoa. Ugao dve prometne ulice Zeke Buljubaše i 12. februara, 7 min do Centra grada. Idealan za: ordinaciju, kancelarije, agenciju, predstavništvo, obrazovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 331.250 €, 125,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

Kuca, Poslovno stambeni objekat, P+1+Pk, na placu od 4 ari na odlicnoj lokaciji blizu Somborskog bulevara kao i Knajzevacke ulice u vrlo prometnoj ulici. Kuca povrsine 410 m2 sa dvoristem iza kuce i parkingom ispred kuce, u prizemlju kuce poslovni prostor, a na spratu cetvorosoban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 302,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna, dvojna kuća na Gradnulici, površine 302m2 na placu površine 444m2. Kuća je kompletno renovirana, urađene su sve nove instalacije - voda, struja kanalizacija, podovi - parket i keramika, nova stolarija (spoljna i unutrašnja), nov crep, grejanje i hlađenje na toplotne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 320.000 €, 171,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Sjajna kuća u Malom Radanovcu, u mirnoj ulici a nedaleko od potrebnih sadržaja. Prostire se na placu od 588m2 na kojem je lepo uređen vrt, garaža, pomoćna prostorija i bazen površine 8x4m. Prizemni deo čine kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, dnevni boravak sa salonom....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 320.000 €, 250,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča kuća, 250m2, III etaže, EG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Veoma funkcionalna, svetla i prostrana kuća, na tri etaže. Kuća je novije gradnje, sendvič zidovi sa slojem tvrdog tervola u sredini. Spoljašnja stolarija je aluminijumska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća Pr+1 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, površine 190m2 kod novog Kliničkog centra. Prizemlje ima funkciju dvoiposobnog stana i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, 2 odvojene sobe i kupatilo. Sprat sadrži prostrani ulazni hodnik, trpezariju i kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 295,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, poseduje dve velike dnevne sobe, 4 spavaće sobe, kupatilo i toalet u prizemlju, na spratu izvučene instalacije za kupatila. Ima 2 balkona, 3 terase. Garaža uz kuću. Lepa stolarija neobičnih olika. U kući postavljen hrastov parket. Lepa moderna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 530)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>