• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje" pronađeno 200 nekretnina - prosečna cena 1.255 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 902 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 340.000 € na 300.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 300.000 €, 340,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 340.000 €
22.03.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se višenamenski objekat na odličnoj lokaciji na Paliću, u mirnoj asfaltiranoj ulici, u blizini centra, na placu površine 773 m². Nekretnina je pogodna za veliku porodičnu kuću, ali i kao investicija za turističke svrhe (apartmani, manji pansion i slično). Objekat je građen....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju, onda je ova ponuda možda baš za Vas. Prodaju se kuće na dve parcele ukupne površine 20ari. . Veća kuća se nalazi na prvoj parceli, izlazi na dve ulice i ima....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 300.000 €, 270,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u samom centru Prokuplja u blizini svih institucija. Kuća se nalazi na placu od 10 ara, površine 270 m2. Kuća se sastoji od velikog podruma sa kupatilom, prizemlja u čijem je sastavu lokal od 80 m2 i velike dnevne sobe sa kuhinjom oko 80 m2, wc, kupatilo i ostava.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 300.000 €, 267,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća građena po visokim standardima, na tri nivoa PR+1+PTK, na placu od 3,5 ara, sa garažom od 18m2. Lako se može podeliti na nezavisne stambene celine po nivoima. Prizemlje je površine 100m2 gde su velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 299.990 €, 54,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Pretsavljamo Vam impresivni dupleks u Zelenoj aveniji! Sa ukupno 4 spavaće sobe, 2 kupatila i 3 toaleta, pruža prostran i udoban životni prostor na ukupnoj površini od 120m2. Prvi nivo stana obuhvata 54.53m2, dok se dodatnih 65,67m2 prostire na drugom nivou u potkrovlju. S dodatnih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 330,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja sa velikom terasom. U sastavu prizemlja su dve garaže sa kotlarnicom, sprat je u funkciji četvorosobnog stana,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 290.000 €, 140,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na placu od 2.4 ara, spratnosti suteren, prizemlje i sprat, sa mogućnošću uređenja dodatnog nivoa u potkrovlju. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, ukupne površine 51 m², kao i hodnik i toalet. Na spratu su....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 288.400 €, 164,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem, tako da je kupcu potrebno samo da unese lične stvari. Objekat ima 165m² stambenog prostora i nalazi se na placu od 700m². Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.085 €, 103,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan u novogradnji na Adamovićevom naselju u Novom Sadu, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 280.500 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 110m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 110m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 340,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Dvorište: ~105m² (prednje 50m² + zadnje 55m²) Nus prostorija: DA Izolacija: DA Garaža: DA Spratnost: P+1+PK Lift: NE Grejanje: Gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: parket, Pločice Tereti: NE Legalizovano:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 280.000 €, 332,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Kuća Somborski bulevar Moj Agent prodaje kuću na Somborskom bulevaru, po strukturi Pr+1+Pk (332 kvm neto). Prizemlje: *Magacinski prostor 100 kvadrata. *Kotlarnica (pelet, struja). Prvi sprat - 118 kvadrata: *Kuhinja sa trpezarijom. *Dnevni boravak. *3 spavaće sobe. Potkrovlje - 114....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 280.000 €, 390,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega 3km do centra. Kuća je po spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 390m2, osnova kuće je 114m2. Podeljena je u tri zasebne....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 280.000 €, 309,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična,redovno održavana porodična kuća nalazi se u mirnom i uredjenom delu Sremčice (tkz plato Sremčice) i u blizini Beogradske ulice i svih pratećih infrastrukturnih objekata. Kuća je uknjižena, ima 3 etaže ukupne površine 309m2 u okviru koje se nalazi garaža površine 16 m2. Pored....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 280.000 €, 321,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Novom Sadu, u naselju Klisa, u mirnoj ulici bez saobraćaja, na svega nekoliko minuta od Sentandrejskog i Temerinskog puta. Objekat je izgrađen 2002. godine i sastoji se od suterena, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Trenutno je uknjiženo 112 m², dok ukupna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 275.000 €, 357,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stambeni, samostalni objekat, na Duvaništu, u neposrednoj blizini škole Duško Radović. Ukupna površina placa je 337 kvm, dok je objekat u osnovi 119 kvm. Na prizemlju je trosoban stan (dnevni boravak, izdvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, 2 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 265.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 265.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran pre desetak godina,svetao ,ušuškan stan u potkrovlju predratne zgrade kod samog Hrama. Dvorišno orijentisan- samim tim garantuje mir. Ulazni hodnik sa skrivenim walk-in garderoberom, veliki open space koji obuhvata kuhinju i trpezariju sa izlaskom na veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 266.000 €, 320,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Milenka Pevca kuća, 320m2 (tri terase 15m2), plac 5.5a, gas, telefon, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt. STARI BANOVCI – porodična kuća 320 m² na placu 5.5 ari, pogled na Dunav. Najlepša lokacija u Banovcima, odmah useljiva! Na prodaju porodična....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 265.000 €, 268,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na lepom i mirnom delu grada u Kertvarošu prodaje se velika porodična kuća na placu od 230m2. Kuća je građena od opeke, ima 268m2 u neto površini. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju je garaža, hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja, trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 260.000 €, 160,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ljube Nenadovića kuća, 160m2 (terasa), plac 10a, PR+I, EG/pelet/struja, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. U ponudi je prostrana kuća na dve etaže, izgrađena devedesetih godina, smeštena u mirnoj i uređenoj ulici, nedaleko od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 250.000 €, 247,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta.. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 247m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu kuću na ekstra lokaciji u blizini škole Kole Rašić.Kuća je u tri etaže po 80m2 ukupno 240m2 na placu P=3 ara. Prizemlje i sprat imaju svoj ulaz a visoko potkrovlje ima poseban ulaz. Struktura prizenlja: 2 sobe ,kupatilo,kotlarnica i stepenište....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko Bjegović, u neposrednoj blizini vrtića, škole, ambulante i autobuskih stajališta. U suterenskom delu je prostrana garaža, prostrani hodnik, kupatilo i garsonjera....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 250.000 €, 279,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa potkrovljem koja u nastavku ima dvosoban stan i pomoćne prostorije na Bagljašu, na lepom mestu, u blizini tržnog centra, pijace, crkve Sa ulice je kuća sa potkrovljem površine 141m2 koja je natkrivenom terasom povezana sa dvosobnim stanom površine 73m2 na koji....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 249.000 €, 152,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna, kvalitetna, nova kuca u Novom naselju na Ledinama. Sastoji se iz: SU/ PR/ PTK, uknjizene povrsine od 153m2. Suteren je u funkciji stana. Prizemlje se (povrsina 58m2) sastoji od velikog otvorenog prostora gde je smestena dnevna soba, kuhinja, prostrano kupatilo i zatvorena,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene po posebnom zakonu, i u vlasništvu su 1/1, dok je vlasništvo na placu sa obimom udela 344/390. Grejanje podno. Prva kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 237.000 €, 237,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji na Smederevskom putu. Sastoji se od PR+I+PTK. -U prizemlju lokal od 30m2, garaza, kotlarnica. -Na I spratu 2 spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja-trpezarija, kupatilo, hodnik, terasa. -Na potkrovlju isto kao na prvom spratu, siva faza, uradjene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 230.000 €, 140,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća na odličnoj lokaciji u Kertvarošu površine 140 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ulazi u kupatilo, spavaću sobu, kuhinju i dnevnu sobu sa trpezarijom. Dnevna soba ima izlaz na natkrivenu terasu. U suterenu se nalazi kotlarnica, 1 prostorija i ostava,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.000 €, 124,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su sve vitalne institucije, pešačka zona, škola, vrtić, mnogi marketi, Na drugom je spratu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 225.000 €, 240,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Mali Bajmok, prodaje se prizemna kuća sa potkrovljem i suterenskim prostorijama površine 240kvm na placu površine 374kvm. Kuća u svom sastavu poseduje tri spavaće i dve dnevne sobe, tri kupatila. U dvorištu se nalazi registrovan poslovni prostor od 40kvm. koji je trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban nov stan 70m Miše Dimitrijevića Duplex Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 70m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 222.000 €, 224,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća na dve etaže u MZ Dudova šuma, 800 metara od centra grada. Kuća je građena od opeke i ima 224 m2, izolovan stiroporom od 5 cm i nalazi se na placu od 273m2. Sastoji se iz dve etaže sa posebnim ulazom. Na prizemlju je ulaz, mala kuhinja, WC, kupailo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam komforan stan u potkrovlju zgrade sa samo 4 stana. Na odličnoj lokaciji u ulici Teodora Hercla koja je žila kucavica i povezuje Tosin bunar i Prvomajsku ulicu, samim ti povezuje Novi Beograd i Zemun. Ukupna površina stana iznosi 85m2 plus terasa od 60m2, dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 219.300 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98398, 4a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Nudimo vam kuću,lokacija Stara Kaluđerica,kod Blu Rojal nekada a sada prodavnice....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 219.000 €, 380,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno građenu kuću sredinom 80 tih godina. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom. Dobijeno resenje o uputrebnoj dozvoli. Bruto površine 390/ neto 328. U osnovi 11x9 metara. Kuća je u izvornom održavanom stanju. Stolarija je drvna u dobrom stanju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Sigurnosna vrata, najkvalitetnija keramika, alu stolarija, tarket parket. Video....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 210.000 €, 320,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Kuća sa visokim potkrovljem i suterenom, ukupne površine 320 m2, na placu od 4,2 ara. Struktura prostora: suteren: predsoblje, kupatilo, dve ostave i garaža; Prizemlje: predsoblje, kupatilo, ostava-vešeraj, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, dve sobe, terasa; unutrašnje stepenište;....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 201)

<< <1 2 3 4 5> >>