• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs parket što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 113 nekretnina - prosečna cena 2.292 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 47,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 84.000 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na dobroj lokaciji na Paliluli. Površine je 37m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji sei z hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u dobrom stanju, na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje dvoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 53m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 6.500 €, 565,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Savski Venac , Dedinje , blizina Topcidereske zvezde , rezidencijalna zona , 565m2 ( 460m2 uknjizena kvadratura kuce , 75m2 dvorisna kuca , garaza 30m2) , cg / gas + struja , nafta i cvrsto gorivo , odlicna kuca , prostrana , pruža vrhunski komfor i funkcionalnost , izrazito....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Neimar , vrhunska lokacija , blizina restorana La Martina , 130m2 , Vpr / 1 , eg , stan u lepo odrzavanoj vili , gradnja 1993. godine , svetao , dvostrano orijentisan ( istok-zapad ) , visina plafona 2,8m , PVC stolarija , velike staklene povrsine , parket Hrast , sanitarije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 103,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor. Površine je 103m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade u blizini OŠ ´Učitelj Tasa´. Čine ga: ulazni hodnik, tri prostorije, kupatilo i terasa. Prostor je kompletno renoviran: stolarija nova drvo-aluminijum sa tri stakla za izuzetnu toplotnu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - trosoban stan / poslovni prostor, Terazije (Stari grad) Izdaje se prelep salonac, trosoban površine 75 m2 , smešten na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, na izuzetnoj lokaciji Terazije - Stari grad . Stan je polunamešten i zahvaljujući rasporedu i poziciji idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep, svetao i funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – u tihoj i mirnoj ulici Tomaša Ježa, a nadomak svih gradskih dešavanja. Od ukupne uknjižene površine nekretnine na 132m2, izdaje se stan površine 45m2, koji funkcioniše kao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 550 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Fontana, Novi Beograd. Stan je veoma funkcionalan, kompletno namešten i useljiv od 01.06.2026. Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe sa bračnim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SUBOTICA, 300 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renovirana kuća u Željezničkom naselju površine m2 smeštena na parceli od m2. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijim i ostavom, kupatila i hodnika. Prozori su PVC, na podovima su parket i laminat, a grejanje je na TA peći. U dvorištu ima mesta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, namešten dvosoban stan u naselju Dubočica. Površine je 54m2, nalazi se na na I spratu zgrade. Potpuno je renoviran i izdaje se na duži vremenski period. Sastoji se od hodnika, ostave, spavaće sobe, kuhinje, velike dnevne sobe iz koje se izlazi na prostranu terasu .Na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 47m2 u Durlanu u Knjaževačkoj ulici, stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe i kupatila. Stan je izuzetno lepo orijentisan sa pogledom na glavnu ulicu. U blizini se nalazi pijaca i trgovine. Grejanje....