• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 uknjižen" pronađeno 136 nekretnina - prosečna cena 2.522 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 76m2 (bez terase) na VI spratu (od VIII) na Žitnom trgu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan je prostran, ima ulaz, kuhinju, trpezariju povezanu sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Stan je pre par godina renoviran. Ugrađena je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 117.000 €, 80,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada koji se nalazi u ul.Generala Milojka Lešjanina, nedaleko od Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Po strukturi je dvoiposoban i njegova površina iznosi 80m2. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.400 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa posebnim ulazom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kuću ,sazidana 60 -tih godina,sa zdravim temeljima,podrumom.Potrebno je ulaganje,je da se sačini kupatilo,postavi parket,zameni stolarija,i završi fasada,pretrese....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Centar - četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

PIVARA – u kuci 86 I EG 86.000 Prodaje se trosoban stan na prvom spratu kuce. Adaptirano je pre godinu dana. 86mkv je uknjizena povrsina stana (gradjevinska), 78mkv je grejna, a 90mkv je ukupna povrsina. Sastoji je od ulaznog hodnika, odakle se ide u sanitarni cvor sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-136 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>