• GoHome Professional
www.indomio.rs parket useljiv što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs parket useljiv što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket useljiv što veći

  • Za upit "www.indomio.rs parket useljiv što veći" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 2.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.960 €, 48,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lepoj lokaciji, izuzetno dobrog rasporeda. U sve prostorije se ulazi iz predsoblja. Nov, niko nije živeo u njemu. Sig.ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, odlično kupatilo. Nije potrebno čak ni higijensko krečenje. Odmah useljiv po isplati! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.000 €, 46,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju savremen jednoiposoban stan od 46m², smešten na 1. spratu nove, luksuzne zgrade u Zemunu (Banatska ulica). Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i za investiciju. Funkcionalnog rasporeda, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan,svetao, funkcionalan,komforan, jednoiposoban stan površine 46 m², smešten na prvom spratu savremeno stambeno-poslovnog objekta Zemona Nova u Zemunu u Banatskoj, koje je savršeno mesto za miran porodični život.. Kompleks je nov, izgradnja završena krajem 2025. Stan useljiv.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 212.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 212.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica Profesorske kolonije, nadomak Botaničke bašte Jevremovac, prodaje se izuzetno prijatan stan. Ova nekretnina predstavlja spoj mirne mikrolokacije i gradske dinamike – idealna za one koji žele centar grada, ali bez gradske buke. Na poslednjem, petom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 72.600 €, 44,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno završen i odmah useljiv stan u kvalitetnoj novogradnji, savršenog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Na odličnoj lokaciji,blizu svih sadržaja potrebnih za svakodnevan život, u Crkvenoj ulici , naselje Tozino voće. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Odličan, komplet renoviran dvosoban uknjižen stan. Sig.ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket sija, keramika odlična. Prelepa terasa, stan izuzetno svetao. Poseduje ostavu u sklopu zgrade, a i u stanu. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Visokokvalitetna novogradnja u najlepšem i centralnom delu Lekinog brda, blizana svih potrebnih saržaja, parka Šumice, brz izlaz na auto-put, Vračar i Slaviju. Zgrada je potpuno završena i stan je odmah useljiv. Jednoiposoban sa lepim rasporedom. Iz hodnika se ide u ušuškanu spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji je prelep manji stan na Vracaru, Crveni krst. U zgradi stare gradnje koja je odrzavana, sa centralnim grejanjem i liftom. Stan je kompletno veoma ukusno renoviran, Prostorije, dnevna soba sa mestom za kuhinju, spavaca soba sa izlaskom na veliku terasu od 7m2, sa divnim panoramskim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova sa bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stolarija je PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Adice. Uz stan su obezbeđena i slobodna parking mesta u dvorištu za....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 87.990 € na 92.200 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 92.200 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 87.990 €
13.03.2026 - 92.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u izgradnji na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi u zgradi sa dva ulaza, u svakom ulazu ima samo po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lazara Trifunovića, 3/4, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-39.00m2, Zgrada izgrađena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sunčan, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo korišćen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Vracar , Kalenic , Milesevska , 40m2 , terasa , 3 / 6 , lift , cg , stan odlicne strukture , renoviran pre par godina , Hrastov parket , Pvc stolarija , uvozna keramika i sanitarije , visina plafona 2,75m , orijentisan ka dvoristu - istok , tih , ususkan , svetao , otvoren pogled....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 38,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika,parket. Grejanje je na gas, tako da su računi....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 103.000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Fantastičan, noviji, uknjižen i odmah useljiv stan. Nalazi se u neposrednoj blizini futoške pijace, okrenut na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Odličan hrastov parket....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 680 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj kvalitetnoj zgradi. . Kompletno kvalitetno namešten do najsitnih detalja, uključujući i posudje. LG TV, LG mašina za pranje i sušenje veša, ugradjeni plakari farbani medijapan sa osvetljenjem unutra. Trosed i krevet ručni rad, dušek od memo-pene. Kuhinja Franke sudopera....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 115.000 € na 108.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 76.220 €, 26,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov extra sređen jednosoban stan u zgradi Aleksandar-gradnje. Okrenut je na dvorište sa otvorenim pogledom i totalnim mirom. Uknjiženo je na ime prodavca bez tereta. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Stan je okrečen, parket prelakiran i nema nikakvih ulaganja. Useljiv je odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.650 €, 26,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na veoma traženoj lokaciji pogodnoj za život, kao i izdavanje. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Prostran je i svetao, prodaje se namešten i potrebno je samo higijensko ulaganje. Pvc stolarija, parket i sigurnosna vrata su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najpoželjnijih i najautentničnijih zona Zemuna, u ponudi je garsonjera koja objedinjuje funkcionalnost, mir i urbani način života, u kvalitetnoj starogradnji sa sopstvenim dvorištem. U stanu je PVC stolarija, parket u sobi i pločice u kuhinji, kupatilu i lodji koja je....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 81.600 €, 26,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-246 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>