• GoHome Professional
www.indomio.rs parket useljiv što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs parket useljiv što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket useljiv što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs parket useljiv što skuplji" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 2.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova sa bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stolarija je PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² u Zemun Polju, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo održavan i useljiv bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje mogućnost proširenja na sprat iznad, što predstavlja odličan potencijal za buduće povećanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 110.330 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada, u ulici - Đorđa Zličića. Po ulasku u stan se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u kupatilo (veš mašina, tuš kabina, lavabo) i veoma komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu. U....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.000 €, 101,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstven salonski stan od 101m², smešten u samom centru grada – u pešačkoj zoni, na korak od svih bitnih sadržaja. “Ovde se živi lagano — blizu centra, a daleko od stresa.“ Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta i odiše autentičnim šarmom starog Sombora. Raspored....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagrađenom hotelu sa prelepim pogledom.Sa velikog prozora dnevne sobe se vidi mala zlatiborska ski staza u centru i prvi deo žičare gondole i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 115.000 € na 108.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep, svetao i održavan namešten stan kod Doma zdravlja na Naselju! Ispred zgrade dosta zelenila, mirne orijentacije, sve prostorije komforne, mogućnost pregrađivanja u dvoiposoban stan! U degažmanu plakari sa obe strane! Ostaje sve na fotografijama (osim frižidera, tv, komode....

 
 
 
  Stan, APATIN, 106.950 €, 115,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru Apatina, prodaje se četvorosoban stan površine 115m2, na prvom spratu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo. Parket po podu, grejanje na gas, PVC stolarija. Odmah useljiv, uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 103.000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Fantastičan, noviji, uknjižen i odmah useljiv stan. Nalazi se u neposrednoj blizini futoške pijace, okrenut na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Odličan hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.960 €, 48,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lepoj lokaciji, izuzetno dobrog rasporeda. U sve prostorije se ulazi iz predsoblja. Nov, niko nije živeo u njemu. Sig.ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, odlično kupatilo. Nije potrebno čak ni higijensko krečenje. Odmah useljiv po isplati! .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 87.990 € na 92.200 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 92.200 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 87.990 €
13.03.2026 - 92.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u izgradnji na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi u zgradi sa dva ulaza, u svakom ulazu ima samo po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 87.500 €, 62,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Prozivka, prodaje se dvosoban renoviran useljiv stan korisne površine 62kvm na devetom spratu u zgradi sa dva lifta (9/10). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, trpezarija sa terasom, dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa ostavom i kupatilo. Grejanje je gradsko....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 38,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika,parket. Grejanje je na gas, tako da su računi....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Odličan, komplet renoviran dvosoban uknjižen stan. Sig.ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket sija, keramika odlična. Prelepa terasa, stan izuzetno svetao. Poseduje ostavu u sklopu zgrade, a i u stanu. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 81.600 €, 26,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 77.870 €, 54,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan nov useljiv, sa pdv-om. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 76.220 €, 26,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov extra sređen jednosoban stan u zgradi Aleksandar-gradnje. Okrenut je na dvorište sa otvorenim pogledom i totalnim mirom. Uknjiženo je na ime prodavca bez tereta. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Stan je okrečen, parket prelakiran i nema nikakvih ulaganja. Useljiv je odmah....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komforan trosoban stan, površine 85 m2, smešten na 1,spratu porodične stambene zgrade, na Terazijama, na oko 1 km udaljenosti od centralnog gradskog trga. U blizini se nalazi autobuska stanica, bemzinska pumpa, prodavnica, pošta, apoteka, gvožđara i drugi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.650 €, 26,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na veoma traženoj lokaciji pogodnoj za život, kao i izdavanje. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Prostran je i svetao, prodaje se namešten i potrebno je samo higijensko ulaganje. Pvc stolarija, parket i sigurnosna vrata su....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 72.600 €, 44,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno završen i odmah useljiv stan u kvalitetnoj novogradnji, savršenog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Na odličnoj lokaciji,blizu svih sadržaja potrebnih za svakodnevan život, u Crkvenoj ulici , naselje Tozino voće. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.900 €, 260,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NEIMAR | Reprezentativan poslovni prostor sa baštom i velikom terasom U jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica Neimara, u neposrednoj blizini Maksima Gorkog, izdaje se izuzetno svetao i funkcionalan poslovni prostor u kući. Idealan za kompanije koje žele prijatan, reprezentativan....