• GoHome Professional
www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 3.486 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 370.000 €, 148,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada, kvadrature 148m², na petom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem i liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve otvorene terase i jedne zatvorene. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći'
205.000 €
459.000 €
244.730 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 139.050 €, 106,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan u naselju Aerodrom, Kragujevac, površine 73 m², uz pripadajuću garažu i dodatnu prostoriju ukupne površine 33 m². Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od predsoblja, kuhinje i trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe i dve velike....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 87m2, uknjižen na 81m2. Dve spavaće sobe, velika terasa, podrum. Nalazi se u odličnoj zgradi novije starogradnje. Zbog konfiguracije terena, zvanično se vodi kao prizemlje ali realno je u visini pravog prvog sprata. Ispod njega se nalazi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzno opremljen trosoban stan površine 81m² (plus terasa od 6m² - 87m²) sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi novije....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan sa pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 1990-tih godina, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Prokopa, Kliničkog centra Srbije i Partizanovog stadiona. Stan je kompletno renoviran, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara-Cvetkova pijaca 3.5, 63m(uknjižen na 47m), vpr/3, EG, KATV, internet, interfon, parking Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, tri spavaće sobe, kupatilo i lođa. Komforan, funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Pre godinu dana u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u neposrednoj blizini prodavnica, restorana, škola i svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Smešten je u zgradi sa statusom kulturnog dobra, na svega 650 metara od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan dvosoban stan na Karaburmi, površine 49m² + 4m² terasa, na 10/11 spratu kvalitetne starogradnje sa liftom. Ovakva prilika se retko pojavljuje na tržištu, stan je kompletno renoviran i uređen od strane arhitekte, veoma svetao i izuzetno funkcionalnog rasporeda.....