• GoHome Professional
www.indomio.rs parket potkrovlje što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs parket potkrovlje što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket potkrovlje što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs parket potkrovlje što skuplji" pronađeno 196 nekretnina - prosečna cena 1.271 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 906 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 89.000 €, 236,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komplet uknjizene kuce sa garazom i svim pomocnim objektima na 12ari placa, na 3 nivoa. U neposrednoj blizini se nalazi bus stanica sa vise linija geadskog prevoza, a jedna linija Vranic direktno povezuje sa Banovim Brdom. Sto je veliki benefit. Vranic je naselje koje ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 84.600 € na 86.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 84.600 €
08.05.2026 - 86.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavana garsonjera u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 36m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kombinovana soba, kupatilo i terasa. Stan je orijentisan ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.400 €, 33,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kelebijskoj šumi a nedaleko od glavnog puta prodaje se kuća sa pomoćnim objektom građena 1985. godine od čvrstog materijala. Sastoji se u prizmenom delu od kuhinje i trpezarije i prostorije koje je nekada bila garaža. Sprat čini soba sa terasom i stepeništem koje vodi na potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa poslovnim prostorom, pomoćnim objektima i baštom u Ečkoj, na vema dobroj lokaciji. Kuća ima kolski ulaz. Na uličnom delu parcele je poslovni prostor površine 36m2, sa ekonomskim i glavni ulazom i toaletom sa predprostorom. U nastavku je kuća površine 130m2, koja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 83.310 €, 32,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 81.700 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 95.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
27.08.2025 - 95.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 149kvm na placu veličine 1377kvm. Građena je 1985 godine od cigle i u dvorištu ima zidana garaža sa kupatilom, letnjom kuhinjom i ostavom ukupne površine 40kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 79.800 €, 30,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 279,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se porodična samostalna kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem u ukupnoj korisnoj površini od 279kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 1014kvm. Potrebna adaptacija koja je delimično započeta. U svom sastavu poseduje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 72.000 €, 100,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa, prizemna kuća površine 100 m2 na periferiji Leskovca (naselje Slavko Zlatanović). Nalazi se na placu površine 3,3 ara, sastoji se od ulaznog hodnika, kuhunje sa trpezarijom , velikog dnevnog boravka kao i tri spavaće sobe. Izrazito fukcionalnog rasporeda .Stolarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 63.000 €, 62,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u vikend naselju Sićevo na udaljenosti od Niša 16 km, u neposrednoj blizini restorana Mali Vikend i magistralnog puta Niš - Pirot. Nalazi se u uredjenom vikend naselju, okružena prirodom i u neposrednoj blizini reke Nišave. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 62.000 €, 186,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Komforna kuća sa dve stambene jedinice u naselju Prosek, na 15 km od centra Niša. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole u naselju Prosek-Manastir. Plac je ograđen metalnom ogradom prema ulici i komšijama, a kamenim zidom sa zadnje strane. Objekat je postavljen na placu tako da se....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 54.080 €, 21,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan na potezu Bulevara. Garsonjera koja je odlična kako za život tako i za izdavanje. U potkrovlju nove zgrade ušuškana i jako svetla garsonjera bez ulaganja spremna na uselenje. Oprema je PVC stolarija, parket koji je u odličnom stanju, keramika u kuhinji....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dva objekta,oba legalizovana.Novija kuća završena 1987.g.ima u donjem delu spavaću sobu,dnevni sa kuhinjom i kupatilo,a u potkrovlju dve spavaće sobe.Dole parket,gore brodski pod,drvena stolarija,fasada,nema izolaciju.Stara kuća je u produžetku nove,ima samo sobu i kupatilo,zahteva....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.000 €, 265,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u mirnom i zelenom delu Banovog brda, idealnu za stanovanje ili poslovnu namenu. Ukupna neto korisna površina iznosi 265 m² (Su + Pr + 1 + Pk), na uređenom placu od 2,9 ari, sa oko 210 m² dvorišta sa zelenilom i platoom. Struktura: Suteren:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, UŽICE, 1.800 €, 650,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo stambeno-poslovni prostor ukupne 650 m2 na tri etaže. Nalazi se na Lokvi i udaljen je od Užica oko 5km i od Sevojna oko 3km. Do njega se stiže asfaltnim putem koji je prohodan i zime i leti. Prva etaža je površine 250m2 i na njoj su smeštene radionica i kontlarnica (od oko....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 160,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, kuća po plus pk, u blizini oš Radoje Domanović i otca. Zbog svoje pozicije ima potencijala za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Nalazi se na placu površine 202m2. Podrumski deo sa spratom povezuju unutrašnje stepenice u ulaznom predsoblju....