Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "www.indomio.rs parket opremljen što jeftiniji" pronađeno 514 nekretnina - prosečna cena 2.350 €/m2
Filtriraj
15.02.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 66,75m2, na I spsratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....
20.05.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....
Promena cene sa 122.192 € na 133.650 €
dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 122.192 €
17.05.2026 - 133.650 €
10.04.2026.,
www.indomio.rs
POZICIJA LOKACIJE Prodaja stanova – Stara Pazova, kompleks od 4 lamele koji je pozicioniran u samom centru mesta, tako da možete zaboraviti na zamorne, dugačke vožnje, jer se sve neophodno za udoban život nalazi na svega nekoliko stotina metara od Vašeg novog stana u Luxury Complex....
26.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Opremljen je smart podnim grejanjem na struju, koje pruža maksimalnu udobnost i kontrolu....
29.04.2026.,
www.indomio.rs
Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....
08.05.2026.,
www.indomio.rs
Ćaldov put, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-64.00m2, Kapije Zlatibora - Ćaldov put, prodaje se uknjižen 3.0 dupleks. Novija gradnja, u apartmanu je hrastov parket, bravarija aluminijum-drvo(hrast), furnirana sobna vrata (hrast), uvozna keramika, sanitarije:....
13.02.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju prostran, svetao i moderan porodični stan u samom srcu Loznice. Smešten na 5. spratu održavane zgrade sa liftom, ovaj stan od 111 m² pruža savršen balans između urbanog života i mira, sa prelepim pogledom na reku i grad. Funkcionalan raspored: Stan je projektovan tako da....
24.09.2025.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....
18.02.2026.,
www.indomio.rs
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....
08.05.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....
Promena cene sa 140.000 € na 138.000 €
dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 141.000 €
29.04.2026 - 140.000 €
22.05.2026 - 138.000 €
24.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodaje se odličan, kompletno renoviran i komforan četvorosoban stan na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan ima površinu od 78 m² i nalazi se na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog....
08.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodaja dve kuće – useljive, opremljene Na prodaju dve uknjižene kuće, površine 185m² I 92 m², kompletno opremljene, na placu površine 4,61 ari, udaljene 1,7 km od centra. Karakteristike: Cena: 139.000 EUR Lokacija: Kraljevo, Sijaće polje, 1,7 km udaljena od centra Površina: kuća....
22.05.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju renoviran trosoban stan u naselju Aerodrom, Kragujevac, površine 73 m², uz pripadajuću garažu i dodatnu prostoriju ukupne površine 33 m². Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od predsoblja, kuhinje i trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe i dve velike....
29.04.2026.,
www.indomio.rs
30.08.2024.,
www.indomio.rs
Lesnina - Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....
13.05.2026.,
www.indomio.rs
Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....
07.12.2025.,
www.indomio.rs
Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....
17.04.2026.,
www.indomio.rs
Moderan i funkcionalan dvosoban stan, idealan za parove, samce koji žele više prostora ili kao investicija za izdavanje. Smešten na 2. spratu, stan pruža udoban životni ambijent uz komfornu lođu i odlično osvetljen dnevni prostor. Struktura stana (55.05m2): Ulazni hodnik 5.58 m Kupatilo....
30.11.2025.,
www.indomio.rs
U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne znamenitosti, nalazi se ovaj izuzetno prijatan i funkcionalan dupleks. Na donjoj etaži smešten je svetao dnevni boravak koji se otvara....
Promena cene sa 149.350 € na 144.200 €
dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 149.350 €
29.04.2026 - 144.200 €
01.04.2026.,
www.indomio.rs
Komforan dvoiposoban stan koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dečije sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno renoviran: vodovodna instalacija, strujna instalacija, tabla sa osiguračima i TV tabla radi konfigurabilnosti, parket je hoblovan ili nov (tarket),....
Promena cene sa 149.350 € na 144.200 €
dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €
25.01.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....
19.12.2025.,
www.indomio.rs
Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....
21.12.2025.,
www.indomio.rs
Prodaje se stan u novogradnji površine 55m2 na drugom spratu zgrade u naselju Borča u Kikindskoj ulici na nekoliko stotina metara od autobuskih stajališta za sve delove grada, šoping centra, nekoliko trgovinskih lanaca, a u blizini se nalaze i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji....
Promena cene sa 148.000 € na 146.000 €
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 148.000 €
17.04.2026 - 146.000 €
11.03.2026.,
www.indomio.rs
Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim....
Promena cene sa 138.600 € na 147.200 €
dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €
07.12.2025.,
www.indomio.rs
Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....
08.02.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 73,71m2, na I spsratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....
15.04.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice, Bulevara oslobođenja i Novosadskog sajma. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje....
09.11.2025.,
www.indomio.rs
U najužem centru Subotice prodaje se kompletno renoviran dizajnerski osmišljen stan. Površine je 74m2, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Opremljen je novim nameštajem i aparatima koji su uračunati u cenu stana. Na podovima....
15.04.2026.,
www.indomio.rs
EDIT NEKRETNINE/ PRODAJA Izdvajamo trosoban stan površine 64,56 m² u savremenom stambenom projektu u traženom i dobro povezanom delu grada, u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. Stan se nalazi na I spratu i raspolaže funkcionalno organizovanim prostorom: ulazni hodnik, dnevni boravak....
07.05.2025.,
www.indomio.rs
Subotica – Gat, prodaje se prizemna kuća sa pet komplet nameštenim apartmanima ukupne površine 195kvm koja se nalazi na placu površine 316kvm. Kuća je komplet renovirana 2020 godine, i opremljena nameštajem i uređajima za posao izdavanja na kraći ili duži period (radnicima na gradilištima).....
Promena cene sa 129.000 € na 149.000 €
dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €
17.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....
14.01.2026.,
www.indomio.rs
Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u blizini Železničke stanice, Bulevara i Sajma. Stan....
08.10.2025.,
www.indomio.rs
Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....
22.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodajemo trosoban stan u centru Niša, luksuzno opremljen, površine 72 m2, koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u najstrožem centru grada, a nedaleko od pešačke zone i šoping centra Forum. Stan se nalazi na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Izuzetno funkcionalan, sastoji se od....
Promena cene sa 150.880 € na 149.960 €
dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 150.880 €
10.05.2026 - 149.960 €
15.03.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65,2m2, III sprat. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....
19.04.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta,....
22.05.2026.,
www.indomio.rs
Porodična kuća spratnosti P+1+Pk nalazi se na placu od 5.17 ari sa lepo organizovanim i održavanim dvorištem. Nekretnina je idealna za veće porodice kojima su važni prostranost, funkcionalan raspored i dodatni sadržaji. Ukupna površina kuće iznosi 180m², raspoređenih na tri etaže.....
Promena cene sa 158.800 € na 151.400 €
dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 158.800 €
06.03.2026 - 151.400 €
04.03.2026.,
www.indomio.rs
***U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan trosoban stan u izgradnji po sniženoj ceni.*** -Ovaj objekat predstavlja savršen izbor za porodice koje traže mirnu, zelenu oazu, a ipak žele biti povezane sa svim ključnim sadržajima grada. -U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići,....
18.03.2026.,
www.indomio.rs
Kvalitetna novogradnja u Zemunu - Batajnica Prikazana cena u oglasu je sa PDV-om! Lokacija objekta: Batajnica, Bosanske Krajine 69 Rok završetka: septembar 2026! O projektu: objekat Po+P r + 1 + Ps, ukupno 6 stanova Strukture: Stanovi 43 m² do 63 m² ️ Cene: Stanovi : 2.400 EUR/m²....
17.04.2026.,
www.indomio.rs
Komforan i svetao dvoiposoban stan, idealan za mlade parove, porodice sa jednim detetom ili kao investicija. Smešten na prvom spratu moderno projektovane zgrade, ovaj stan nudi funkcionalan raspored i prijatan životni ambijent. Struktura stana (58.48m2): Ulazni hodnik 8.57 m Kupatilo....
26.04.2024.,
www.indomio.rs
DELIJSKI VIS 100 V CG 155.000 Prodaje se komforan cetvorosoban stan ukupne povrsine 100mkv sa dve lodje, na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, velike trpezarije, tri klasicne spavace sobe, reso kuhinje, spajza, kupatila sa WC-om (sa prirodnom....