• GoHome Professional
www.indomio.rs parket lođa - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs parket lođa - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket lođa

  • Za upit "www.indomio.rs parket lođa" pronađeno 183 nekretnina - prosečna cena 2.465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lazara Trifunovića, 3/4, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-39.00m2, Zgrada izgrađena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sunčan, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo korišćen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na najboljoj lokaciji u Mirijevu. Zgrada novije gradnje (2005.) sa čistim i održavanim ulazom uvučena od ulice i bez saobraćajne buke. Zgrada je sa liftom i stanu pripada velika čista podrumska prostorija. Izuzetan kvalitet gradnje (odlična izolacija) i opreme - održavana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.336 €, 64,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i svetao trosoban stan, savršen za porodični život, nalazi se u prizemlju moderno projektovanog objekta koji kombinuje udobnost, kvalitet i mirno okruženje puno zelenila. Struktura stana (64.36 m): Ulazni hodnik 3.14 m Kupatilo 4.13 m Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 239.900 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan, porodičan stan na odličnoj lokaciji Jugo - zapadno orijentisan, svetao i osunčan Uknjižen, vlasnik 1/1 Renoviran, uradjene elektro i vodovodne instalacije Nov parket Pvc stolarija Terasa je zastakljena U stanu ostaju ugradni plakari Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 299.000 €, 189,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

O PROJEKTU Forest Hill predstavlja savremeno, zatvoreno rezidencijalno naselje, pažljivo pozicionirano u prirodnom okruženju, izdvojeno od gradske gužve, a istovremeno odlično povezano sa ključnim saobraćajnicama. Autoput E75 udaljen je svega 2,2 km (4 minuta), dok je Autokomanda....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 73.710 € na 105.300 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.300 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.710 €
03.05.2026 - 105.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 211.640 € na 227.920 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 227.920 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 206.600 €
13.02.2026 - 211.640 €
17.05.2026 - 227.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan 2.0 stan u kvalitetnoj novogradnji, građen sa pažljivo biranim materijalima i akcentom na dugotrajnost i komfor stanovanja. Stan odlikuju hrastov parket vrhunskog kvaliteta, ALU stolarija, inverter klima uređaj, kao i elegantna završna obrada uz keramiku renomiranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragoslava Srejovića, 2/3,-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-64.00m2, Novija trospratna zgrada, blizina prevoza i više trgovinskih radnji. Stan je trosoban, dnevni boravak i trpezarija imaju oko 25m2, velika lođa, PVC stolarija, hrastov parket, etažno grejanje na struju, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 141.820 €, 44,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u novogradnji sa urednom građevinskom dozvolom, smešten na idealnom prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan površine 44m² je funkcionalnog dvosobnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom predprostora....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-183 (od ukupno 183)

<< <1 2 3 4 5> >>