• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 interfon što - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 interfon što - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 interfon što veći

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 interfon što veći" pronađeno 160 nekretnina - prosečna cena 1.518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 43 m2, koji se nalazi na 6. spratu novije zgrade sa liftom, između Njegoševe ulice i Slavije. Stan je opremljen novim stvarima i odmah spreman za korišćenje. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.254 €, 49,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi", na lepoj i mirnoj lokaciji. Sa pažljivo biranim sadržajima koji će budućim vlasnicima stanova ovog kompleksa pružiti sav komfor i kvalitet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.440 €, 49,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji Borče u novoj dvospratnoj zgradi sa interfonom, video nadzorom nudimo vam veliki izbor različitih struktura i kvadratura stanova useljive krajem decembra. Zgrade u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture. U ponudi imamo dvosobne, dvoiposobne, troiposoban....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 47,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Zlatibor - 2 minuta od centra | LUX 2.5 stan, 47 m2, spa sadržaji Na prodaju izuzetno kvalitetan stan na Zlatiboru, udaljen svega 2 minuta od centra, u mirnom i uređenom okruženju sa puno zelenila i četinara. Stan ima 47 m2 i odlikuje ga vrhunska gradnja....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 107.111 € na 108.560 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 108.560 €, 47,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 101.241 €
13.02.2026 - 102.454 €
10.04.2026 - 107.111 €
29.04.2026 - 108.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude moderan dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SURČIN, 103.500 €, 43,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO SA PLANOM DETALJNE REGULACIJE……. USELJIVO Građevinska dozvola broj ROP- SRN-2194-CPIH-4/2019....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.900 €, 42,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada pozicionirana u mirnom porodičnom delu naselja na samom početku Ledina. Zgrada sa liftom i podzemnom garažom, retkost na ovoj lokaciji. Izuzetno moderan projekat gradjen sa visoko kvalitetnim materijalima. Troslojna PVC stolarija, italijanska keramika, parket prve klase, blindirana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se razrađen salon lepote na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom salonskog tipa visina 3,3m.Opremljen italijanskim nameštajem, ugradnim američkim plakarima, u čajnoj kuhinji su Bošovi aparati, na zidovima samoperive boje, hrastov parket, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

EXTRA POVOLJNO 66500 eura SIRI CENTAR VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA POCETAK VIZANTIJSKOG BULEVARA KOD PARKA SV.SAVE BLIZINA MEDICINSKOG FAKULTETA NOVIJI MALO KORISCEN JAKO LEP IZUZETAN JEDNOIPOSOBAN STAN KVALITETNE GRADNJE UZIVO DALEKO BOLJI LEPSI NEGO NA SLIKAMA PROSTIJE LEPE PROSTRANE....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.134 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Visoko prizemlje, kao visina prvog sprata. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska i PVC stolarija sa nemačkim profilima....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 66.000 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 49.000 €, 24,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-160 (od ukupno 161)

<< <1 2 3 4> >>