• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2000 eura/m2 prizemlje 22 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket do 2000 eura/m2 prizemlje 22 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2000 eura/m2 prizemlje 220 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2000 eura/m2 prizemlje 220 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 819 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 78000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 240.000 €, 220,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: K498 Prodaje se fenomenalna nameštena odmah useljiva kuća od 220 m² na 7 ari placa, u mirnom delu Sopota - udaljena oko 400 metara od strogog centra grada. Prizemlje poseduje: toalet, ostavu, komforni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom - iz trpezarije se izlazi na prelepu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 220,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA UNIKATNO ORIGINALNE KUĆE Arhitektonski zadivljujuće osmisljena kuća, čeka svoga novog vlasnika da je uvede u 21. vek. Materijal: Čvrst Parcela: 793m² Izolacija: Demit fasada Garaža: DA u sklopu kuće Spratnost: Po+P+1+Pk Grejanje: Etažno na čvrsto gorivo ili na strujni Struja:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket do 2000 eura/m2 prizemlje 220 m2'
250.000 €
270.000 €
78.000 €
  Kuća, KOVAČICA, 110.000 €, 220,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Crepaja, živopisno selo bogate tradicije, nalazi se na 15 min. od Pančeva, na putu ka Kovačici. Uskoro će preko petlje ''Jabuka'' biti direktno povezana sa Beogradom (manje od 30 min. do Pančevačkog mosta), novim auto-putem Beograd-Zrenjanin. Selo poseduje školu,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 220,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Veliko polje. Kuća je pravljena 2005. godine, kompletno renovirana 2018. Sastoji se od prizemlja - dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu, jedna spavaća soba, kupatilo i hodnik; sprat se sastoji od četiri spavaće sobe, tri terase i kupatila,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 222.000 €, 224,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća na dve etaže u MZ Dudova šuma, 800 metara od centra grada. Kuća je građena od opeke i ima 224 m2, izolovan stiroporom od 5 cm i nalazi se na placu od 273m2. Sastoji se iz dve etaže sa posebnim ulazom. Na prizemlju je ulaz, mala kuhinja, WC, kupailo,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 143.000 €, 225,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena u dva nivoa u naselju Veliki Radanovac.U suterenu se nalazi garaža i dve prostorije.U prizemlju se nalazi dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom,spaPvaću sobu i kupatilo.Podovi u kući su parket i keramičke pločice,stolarija drvena,vodovod je bušeni bunar,kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 147.000 €, 214,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se dvojna spratnica površine 214kvm na placu površine 305kvm. Kuća je građena od čvrste cigle, komplet renovirana 2022 godine. U svom sastavu poseduje: u prizemlju: dnevnu sobu, spavaću, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i toalet, dok su na spratu: tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 213.000 €, 213,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna porodična kuća od 213 m2 na placu od 852 m2 u mirnoj ulici u blizini osnovne škole na Paliću. U prizemlju se nalazi dve sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu, ostava i velika garaža. Sprat čini veliki dnevni boravak sa izlazom na još....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 900 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepa porodična kuća kvalitetne novije gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Čalije. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobusko stajalište, vrtić, marketi, OŠ. Kuća je po spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 368m2, osnova kuće je 129m2.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća u Mz Novo Selo na placu od 1778 m2 na asfaltnom putu, od centra Subotice 2,5 km. Kuća ima 210 m2, građena je od siporeksa, izolovan staklenom vunom i fasada je od fasadne cigle. Sastoji se iz ulaza, hodnika, kupatila, ostave, kuhinje, trpezarije....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 218.000 €, 210,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat 30m²), smeštena na ravnom i ograđenom placu od 11 ari. Kuća je novogradnja iz 2014. godine, kompletno uređena i prodaje se nameštena, bez dodatnih....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 180.000 €, 230,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonska kuća u Maloj Americi koja izlazi na dve ulice, sa dvorištem, baštom i letnjikovcem. Kuća ima prizemlje, sprat i tavan, u osnovi je površine 116m2, a ukupno ima oko 230m2 na placu površine 629m2. U dvorištu su pomoćne prostorije uknjižene na 64m2.Kuća ima kolski....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 195.000 € na 245.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 245.000 €, 210,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata, a uz nju je i manje dvorište. Plac na kojem se nalazi je površine 150m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 185.000 €, 236,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena 2017. godine u dve etaže.U prizemlju se nalazi ulazno stepenište,predprostor,toalet,kuhinja,dnevni boravak sa trpezarijom koji ima izlaz na dvorišnu terasu,prostor ispod stepeništa koji se koristi kao ostava ,radna soba.U potkrovlju se nalazi hodnik iz kog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 98.000 €
15.10.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na sprat u mirnom delu naselja Kertvaroš, površine 200 m2. Građena je od čvrstog materijala na 3 etaže. U suterenu se nalazi garaža i jedna soba u kojoj je bila smeštena postanica za toplanu koja trenutno nije u funkciji. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 237.000 €, 237,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji na Smederevskom putu. Sastoji se od PR+I+PTK. -U prizemlju lokal od 30m2, garaza, kotlarnica. -Na I spratu 2 spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja-trpezarija, kupatilo, hodnik, terasa. -Na potkrovlju isto kao na prvom spratu, siva faza, uradjene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 420.000 €, 238,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

Kuća prodaja Cerak Žarkovo gornji deo. Na vrlo lepom mestu u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Trgovčke ulice. Kuća sa dvorištem, na placu od 4 ara, izlazi na dve ulice. Dvorište vrlo lepo sredjeno. Kuća je uknjižena. Kuća ima tri nivoa i dva ulaza. Kuća ima centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 201,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na Adicama u Novom Sadu. Ko kaže da se u Novom Sadu ne može kupiti kuća za manju cenu od 100.000€. Pročitajte ovaj tekst do kraja i videćete da može. U prilici smo da Vam predstavimo prodaju kuće u Novom Sadu u naselju Adice. Lokacija koja je infrastrukturalno kompletno opremljena,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 98.000 €, 200,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću sa velikim,ograđenim placem P=14,5ari na samo 9 kilometra od Niša u vikend naslju 21.maj kod Malošišta. Na placu su 2 kuće. Velika kuća je spratna sa spoljnim stepenicama za sprat.U prizemlju je dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,kupatilo,hodnik spavaća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu kuću na ekstra lokaciji u blizini škole Kole Rašić.Kuća je u tri etaže po 80m2 ukupno 240m2 na placu P=3 ara. Prizemlje i sprat imaju svoj ulaz a visoko potkrovlje ima poseban ulaz. Struktura prizenlja: 2 sobe ,kupatilo,kotlarnica i stepenište....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta, Kliničkog centa i vitalnih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Plac je površine 2,64 ara. Kuća je u osnovi 89m2 i sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Lukićevu, površine oko 200m2, nalazi se na dve katastarske parcele ukupne površine oko 8,28 ari.Sastoji se od prizemlja i sprata, te postoji mogućnost adaptacije u dve zasebne stambene jedinice.U prizemlju su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom , hodnik i kupatilo, na spratu su....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2022.,

www.indomio.rs

Spratna porodična kuća, 240 m2, na placu od 3,3 ara. Struktura prostora: Prizemlje: predsoblje, malo i veliko kupatilo, kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevni boravak, dve sobe, unutrašnje stepenšte; Sprat: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, dve sobe, terasa. Podovi:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 200,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u osnovi 137m2, spratna u odličnom stanju na placu cca 380m2. Legalizovano stambene površine 200m2. Ima lepo sređeno dvorište sa letnjom kuhinjom. Nalazi se na Adicama u mirnoj ulici. U prizemlju je veliki dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, kuhinja je fizički....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv. Prelepa funkcionalana kuća u novom naselju Sunčani breg u Rakovici. Naselje udaljeno 11 kilometara od centra grada, na 2,5 kilometra....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 160.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kertvarošu građena u 3 etaže, ukupne površine 200 m2. Suteren površine 63 m2 u svom sastavu ima predsoblje, kuhinju, sanitarni čvor i 2sobe. Na prizemlju površine 68 m2 nalazi se predsoblje, dnevna soba, kupatilo i kuhinja sa ostavom. Na spratu koji je površine 69....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Dvorište: DA Nus prostorija: DA Izolacija: DA Stolarija: PVC Garaža: DA Parking: U dvorištu zgrade Sprat: 1 i 2 Spratnost: Prizemlje + 2 sprata Lift: NE Grejanje: Gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon DA | CATV: DA Terasa: 2 terase....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 175.100 €, 200,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepa, funkcionalna, održavana petosobna spratna kuća površine 200m2 na parceli površine 755m2, plus suteren, u mirnom tihom delu Temerina.. Trofazna struja, etažno grejnaje na gas, parket, laminat, u kuhinji i kupatilima keramičke pločice. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje + sprat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom dok se na spratu nalazi 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 210.000 €
22.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa kuća u najlepšem delu Meljaka. Kuća ima odličan raspored, novogradnja je, okrečena i odmah useljiva. Radjena je najkvalitetnijim materijalima, na podu je postavljen tarket parket. Paseduje dva kupatila. Stan je kaskadni - na prvoj kaskadi nalazi se kuhinja, dnevna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>