• GoHome Professional
www.indomio.rs parket bazen što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs parket bazen što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket bazen što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs parket bazen što skuplji" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 2.161 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 61.000 € na 62.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju šarmanta vikendica smeštena na mirnoj i izolovanoj lokaciji, u blizini Dunava(Labudovo okno), idealna za beg od gradske gužve i uživanje u prirodi. Osnovne karakteristike: Površina placa 19.87 ari(ograđen plac) Korisna površina kuće 59m2(prizemna), plus velika natkrivena....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.400 €, 36,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.150 €, 37,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom i kuhinjom,kupatilom i terasom. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas • Izolacija: 12 cm kamena vuna • Zidovi: Termo....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijaks Kosa I mesna zajednica. Kuća se nalazi na parceli od 10ari. Kuća je trostrano orjentisana i sastoji se od 4 nivoa: Suteren: toalet, hobby room (soba za zabavu sa ozvučenjem, projektorom i velikom jacuzzi kadom), teretana sa tuševima i....