• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Lesnina - Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude veoma lep trosoban stan u vili na Lekinom brdu. Stan se sastoji od : predsoblja, velikog dnevnog boravka u čijem sastavu su trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, degažmana, kupatila, dve terase i jednog francuskog balkona. Jugo-istočno orjentisan. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 740 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na 1. spratu, polunamešten stan iz 2015, trosoban, moderan, visoki plafoni. Ogromna ugradna kuhinja i 2 opremljena kupatila, hodnik sa šest krila plakara, 2 klime, terasa, grejanje na struju, prelep parket, sigurnosna vrata. Salon i velika soba sa izlazom na terasu, veoma mirno. Gleda....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Obilićev venac 2.0, 74m2, 2/3, CG, interfon, internet, telefon, KATV, klima Luksuzan, funkcionalan, dvostrano orijentisan salonski stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi salonskog tipa. Stan je relativno skoro renoviran, kada je ugrađena kvalitetna višekomorna PVC stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vrlo komforan, trosoban stan, moderno i luksuzno opremljen nameštajem i tehnikom, poseduje dve spavaće sobe, od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilom, dodatno kupatilo i ostavu, kao i terasu sa pogledom na grad, garažno mesto je uračunato u cenu. Veoma lepa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 94.710 €, 77,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni stanovi u izgradnji na vrhunskoj lokaciji u centru Ćuprije, od renomiranog investitora poznatog po kvalitetu i pouzdanosti. Vrhunska gradnja i raspored Stanovi su projektovani sa pažnjom na svaki detalj — maksimalno iskorišćen prostor, funkcionalan raspored i visok....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Centar - četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji (81)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>