• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji uknjižen porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji uknjižen porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji uknjižen porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji uknjižen porasla cena" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 2.515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 148.000 €
20.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
25.09.2024 - 735.000 €
29.09.2024 - 665.000 €
11.11.2024 - 600.000 €
01.12.2024 - 650.000 €
01.01.2025 - 640.000 €
08.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 463.500 € na 515.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 147,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2023 - 463.500 €
15.03.2026 - 515.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine 147m2 nalazi se na placu veličine 371m2 i sastoji se od tri etaže - podrum, visoko prizemlje i sprat. Podrum ove kuće je u sirovom stanju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji uknjižen porasla cena'
160.000 €
410.000 €
285.000 €
 
+6%

Promena cene sa 440.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 498.900 €
10.04.2026 - 440.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude, u samom srcu grada, na lokaciji koja se gotovo nikada ne pojavljuje u ponudi, izuzetno komforan i svetao porodični dupleks. Nekretnina namenjena kupcima koji traže prostor, privatnost i kvalitet bez kompromisa. Stan je koncipiran na dve etaže, sa jasno....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 265.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 265.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran pre desetak godina,svetao ,ušuškan stan u potkrovlju predratne zgrade kod samog Hrama. Dvorišno orijentisan- samim tim garantuje mir. Ulazni hodnik sa skrivenim walk-in garderoberom, veliki open space koji obuhvata kuhinju i trpezariju sa izlaskom na veliku terasu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2024 - 265.000 €
19.04.2024 - 260.000 €
01.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u najlepšem delu Vračara, u blizini Hrama Sv.Save, u ulici Stojana Protića. Nalazi se u urednoj zgradi stare, predratne, gradnje. Stan je kompletno renoviran i u besprekornom je stanju. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, veće i manje spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 265.000 € na 275.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2024 - 265.000 €
10.11.2024 - 260.000 €
06.02.2026 - 265.000 €
01.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95950, III/III, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Nudimo vam izuzetan u kvalitetan stan ,blizu hrama Sv.Save,u malo prometnoj ulici, Stojana Protića.Stan je nadogradnja iz 2012 godine,treći sprat,i jedini....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 157.000 € na 183.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Resnik, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 157.000 €
29.03.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i moderno opremljen stan, smešten u mirnom i uređenom delu Resnika, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, okrenut ka parku, sa otvorenim i nesmetanim pogledom ka Avali, što pruža dodatni osećaj privatnosti....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 153.000 € na 167.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 145.000 €
01.10.2025 - 153.000 €
18.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 60 m², funkcionalno adaptiran iz dvosobnog, smešten u mirnom delu naselja Karaburma. Stan je idealan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročan dom, u prijatnom i mirnom okruženju sa dosta zelenila u okolini. Stan se vodi kao visoko....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 151.500 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 108,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 151.500 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, kupatilo i ostava; suteren) velika dnevna - spavaća soba i podrumska prostorija; 1. sprat) hodnik koji povezuje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 146.931 € na 150.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KNEŽEVAC, 150.700 €, 67,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 142.978 €
25.01.2026 - 146.931 €
01.03.2026 - 150.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada ima građevinsku dozvolu i biće useljiva u junu 2026-e. Prijatan i tih stan, odlične cene, jugoistočne orjentacije, kuhinja jugozapadne. Parket, grejanje na struju. Veliki dnevno-kuhinjsko-trpezarijski deo (32m2) se može jednostavno prenameniti da sadrži i spavaću sobu pravljenjem....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 149.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan u potpuno novoj zgradi, idealan za porodican zivot ili kao dugorocnu investiciju. Odmah useljiv. Trosoban stan sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Veliki dnevni boravak sa prirodnim svetlom i direktnim izlazom na terasu. Dve udobne spavace....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 133.000 € na 142.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 142.000 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni prostor koji stedi vas novac i pruza maksimalnu sigurnost i udobnost. Stambeno poslovni objekti izgradeni su po najvisim evropskim standardima, poseduju energetski pasos grupe B, sto znaci da je potrosnja energije za zagrevanje i hladenje 3-4 puta manja nego u objektima standardne....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 93.000 € na 128.750 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 128.750 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 93.000 €
26.04.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 108.000 € na 120.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
27.07.2025 - 103.000 €
08.10.2025 - 108.000 €
29.10.2025 - 103.000 €
02.11.2025 - 108.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja.Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 114.000 € na 117.400 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.400 €, 59,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 114.000 €
22.04.2026 - 117.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Saltke kuće i pijace. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 59m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom sa odvojenom ostavom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 96.000 € na 115.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.700 €, 89,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 85.000 €
30.04.2023 - 96.000 €
17.05.2026 - 115.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>