• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje pala cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.877 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 94000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 945.000 €
22.03.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks 155m² (147m² grejne površine, 167m² stvarne površine) – izuzetna lokacija – direktna prodaja Na prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u izuzetno očuvanoj vojnoj zgradi sa liftom. Kvadratura: Uknjižena / grejna površina (bez....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje pala cena'
164.000 €
300.000 €
105.000 €
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 147,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne povrsine) – izuzetna lokacija – direktna prodajaNa prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 380.000 € na 339.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 339.000 €, 97,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 450.000 €
18.03.2026 - 380.000 €
19.04.2026 - 339.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća površine 97m2 merene površine 200m2 u ulici Ive Kurajčkog u Pančevu u Donjem gradu. Kuća je pozicionirana na 7 ari placa i sastoji se na donjem spratu od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilom i spavaćom sobom, na spratu postoje....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 110.000 € na 90.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 270,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika Su+P+Pk, površine 270m2, na parceli 4,12ari.Kuća se sastoji od tri etaže, suterena, prizemlja i potkrovlja.U suterenu su tri prostorije i sanitarni čvor.Prizemlje se sastoji od tri sobe, kuhunje, trpezarije, kupatila i terase.U potkrovlju su tri sobe, kuhinja,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 95.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
27.08.2025 - 95.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 149kvm na placu veličine 1377kvm. Građena je 1985 godine od cigle i u dvorištu ima zidana garaža sa kupatilom, letnjom kuhinjom i ostavom ukupne površine 40kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>