• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 160 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 160 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 160 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 160 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.068 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 57000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 86000 eura
    • do 721 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks 155m² (147m² grejne površine, 167m² stvarne površine) – izuzetna lokacija – direktna prodaja Na prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u izuzetno očuvanoj vojnoj zgradi sa liftom. Kvadratura: Uknjižena / grejna površina (bez....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 147,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne povrsine) – izuzetna lokacija – direktna prodajaNa prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 160 m2'
180.000 €
260.000 €
249.000 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 340.000 €, 160,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.indomio.rs

KUCA JE IZGRADJENA 2005 GODINE OD NAJBOLJEG I NAJKVALITETNIJEG MATERIJALA, VREDI POGLEDATI. - Uradjen je sendvic zid blok-stiropor-cigla tako da je debljina spoljnog zida oko 46 cm i kuca je energetski efikasna - Statika je projektovana za 4 sprata i potkrovlje ( u temelju je noseci....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 288.400 €, 164,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem, tako da je kupcu potrebno samo da unese lične stvari. Objekat ima 165m² stambenog prostora i nalazi se na placu od 700m². Izuzetno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 199.000 €, 168,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na 3-etaže građena od čvrstog materijala u naselju Mali Radanovac. U svom sastavu u suterenu ima predsoblje, kuhinju, kotlarnicu, garažu i sobu. Na spratu je centralno predsoblje iz kojeg se ulazi u 3 sobe, kupatilo sa odvojenim sanitarnim čvorom i kuhinju sa ostavom.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 148.000 € na 152.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, INĐIJA, 152.000 €, 165,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 148.000 €
06.03.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1157 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Prodaje se prelepa, uređena kuća u mirnom i zelenilom okruženom vikend-naselju Stari Slankamen, Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, komfora i privatnosti – idealna za odmor, život van....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 164,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prizemna samostalna kuća ukupne površine 164kvm na parceli veličine 556kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala (sendvič zid sa staklenom vunom), 2007 godine. Kuća poseduje: dnevnu sobu, dve spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i nadkrivenu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće na jednom placu.Prva kuća prizemna građena od čvrstog materijala površine 112m2 .Poseduje dve spavaće,kuhinju sa trpezarijom,ostavu ,kupatilo i dnevnu sobu.Podovi u kući su parket i keramičke pločice.stolarija je drvena ,kanalizacija i voda su gradski,struja trofazna.Druga....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 068 Mesto: Krčedin Površina: 150.00m² 6.34a Broj soba: 5.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u vikend naselju Krčedinski breg, na visokoj obali Dunava, kuća je u odličnom stanju, u mirnom kraju, okružena zelenilom i vikendicama, useljiva odmah. Spratnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 105.000 €, 168,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala, površine 168 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ulazi u kupatilo, kuhinju i dnevnu sobu. Kružni raspored prostorija povezuje dnevnu sobu sa kuhinjim i trpezarijom. U potkrovlju se nalaze 2 sobe i tavanski prostor. Podovi su....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Ečka - četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 97.000 €, 159,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiva samostalna porodična kuća u Molu na prometnom putu u neposrednoj blizini centra. Kuća je građena od opeke na placu od 390m2, kuća ima 159 m2 u bruto površini. Sastoji se iz nadkrivene terase, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kotlarnice, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 157,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna kuća površine 157kvm koja se nalazi na placu površine 379kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduju: veliki ulazni hodnik sa trpezarijom, tri spavaće sobe, veliku dnevnu sobu i kupatilo. U potkrovlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 149,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Prelepa renovirana kuća površine 149 m2 na placu od 826 m2 u blizini centra Bikova. Sastoji se od dugog hodnika, tri spavaće sobe, kupatila sa kadom, kuhinje sa trpezarijom i zastakljene verande sa roštiljem i prostorima za sedenje. Potkrovlje ima dva balkona i u sivoj je fazi.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 160,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, kuća po plus pk, u blizini oš Radoje Domanović i otca. Zbog svoje pozicije ima potencijala za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Nalazi se na placu površine 202m2. Podrumski deo sa spratom povezuju unutrašnje stepenice u ulaznom predsoblju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>