• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 450.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 104m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 315.000 € na 346.500 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 346.500 €, 90,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 315.000 €
27.02.2026 - 346.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u izgradnji na petom spratu nove zgrade sa liftom, na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.500 €, 102,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan duplex stan u prizemlju i na prvom spratu, koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz na sopstveno privatno dvorište, savršeno za uživanje, uređenje baštice, opuštanje ili kao bezbedan prostor za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 264.800 €, 108,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUKSUZAN, PETOSOBAN DUPLEX NA VIDIKOVCU SA GARAŽOM, NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 264.800 € Lokacija: Beograd, Vidikovac, sprat: 1/3 Površina: 108 m² Struktura: Petosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - 4 spavaće sobe; -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 260.000 €, 95,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>