• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 ekskluz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 ekskluz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 ekskluzivan Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 ekskluzivan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 78,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350.000 €
10.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , blizina Kalenica , Topolska , 78m2 + 5m2 , 76m2 uknjizena kvadratura , 2 / 2 - Vptk , eg , bez lifta , ekskluzivan , atraktivan stan - Vptk , trostrano orijentisan , izrazito svetao , kompletno renoviran , Hrastov parket , vrhunske sanitarije i keramika , autenticna ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za one koji žele prostran, funkcionalan stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire. Stan pruža savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, sa prostorom koji je pažljivo osmišljen za svakodnevni život i relaksaciju. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savršen izbor za one koji traže funkcionalan i udoban stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire, gde su svi sadržaji, restorani i kafići lako dostupni, a mirna ulica pruža privatnost i spokoj. Stan je pažljivo projektovan – sa svojih 54m2 nudi odvojenu spavaću sobu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.620 €, 67,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavistan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 ekskluzivan (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>