• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 2.sprat pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 2.sprat pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.701 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 325.000 € na 315.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
08.05.2026 - 325.000 €
15.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan smešten u Mileševskoj ulici na Vračaru. Nalazi se na drugom spratu i ima dvostranu orijentaciju (jug–istok). Visina plafona od 2,90 m dodatno pojačava osećaj prostranosti. Stan je u potpunosti renoviran - parket hoblovan i lakiran, strujne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 196.000 €, 45,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 205.000 €
08.05.2026 - 196.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan merene površine 45m², smešten na drugom spratu u mirnom okruženju na Senjaku. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran u potpunosti – zamenjene su sve instalacije, ugrađeno podno grejanje, PVC stolarija (8 komora), kao i visokokvalitetan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 2.sprat pala cena'
790 €
78.000 €
850 €
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 77,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 900 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Dalmatinska, 77m2, troiposoban stan salonskog tipa, sprat 2/4, klimatizovan, prazan, useljiv. Funkcionalan poslovni prostor salonskog tipa nalazi se na drugom spratu u odličnoj predratnoj zgradi sa novom fasadom. Dvostrano orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Kompletno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, renoviran, dvosoban stan nedaleko od centra grada. Nalazi se na drugom spratu u manjoj zgradi. Iz predsoblja je veza za kupatilo te dnevnu sobu sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Posebna spavaća soba. Kvalitetan parket, kupatilo renovirano-novo. Gradsko grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>