• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lođa
    • podrum
    • polunamešten
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Vračaru prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuzetno svetao, trostrano orijentisan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u troiposoban. Nalazi se u mirnoj ulici, okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji 80 m2 zadnjih 7 dana'
220.000 €
230.000 €
225.000 €
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan prostran dvosoban stan ukupne površine 77m2 u održavanoj zgradi starije gradnje na devetom spratu sa liftom. U blizini se nalaze opština Novi Beograd, Merkator, Dunavski kej, veliki broj prodavnica, marketa, škola, vrtića kao i svi ostali sadržaji i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan - Centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban dupleks stan 73m2 na odličnoj lokaciji blizu Sajma. Stan je na 6 spratu zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan, ima terasu. U solidnom stanju, urađen parket. Centralno gradsko grejanje. Delimično renoviran u dobrom stanju. Na dobroj lokaciji. Donja etaža: dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 142.000 € na 140.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.000 €, 85,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 142.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep porodičan stan u mirnoj ulici na Paliluli, savršen za sve one koji traže udoban i prijatan dom. Stan je površine 80m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Trosobne je strukture i obuhvata funkcionalan raspored prostorija, uključujući ulazni hodnik, prostranu....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SUBOTICA, 300 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renovirana kuća u Željezničkom naselju površine m2 smeštena na parceli od m2. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijim i ostavom, kupatila i hodnika. Prozori su PVC, na podovima su parket i laminat, a grejanje je na TA peći. U dvorištu ima mesta....