• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji opremljen Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji opremljen Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji opremljen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Za poslovne ljude, na mirnoj lokaciji nedaleko od centra grada, nudimo Vam luksuzno opremljen stan sa spavaćom sobom. Nameštaj, tehnički uređaji i aparati u stanu su potpuno novi i do sada nekorišćeni. Stan do sada nije useljavan i odmah je useljiv. Klimatizovan, grejanje, KTV, Wi-Fi,....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 1.320.000 €, 305,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini park-šume Košutnjak, nalazi se ova izuzetna kuća u nizu, projektovana za klijente koji ne pristaju na kompromis kada su u pitanju kvalitet, privatnost i stil života. Sa ukupno 305 m² pažljivo organizovanog prostora, vila predstavlja spoj savremenog života uz....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.236.000 €, 210,00 m2 cca 5890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u novogradnji u Lozničkoj ulici, jednoj od najpoželjinijih lokacija na Vračaru. Odlikuju ih savremen dizajn,vrhunski materijali i funkcionalan raspored. Mogućnost kupovine parking mesta je po ceni od 40.000 EUR. Zgrada ima portira i video nadzor. Ovaj ekskluzivan stambeni objekat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.150.000 €, 280,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak , blizina Belog Dvora , 280m2 uknjizena kvadratura , 360m2 merena kvadratura , lepo uredjen plac povrsine 5.3 ari placa , eg + podno grejanje , perfektna , kompletno luksuzno renovirana 2023. godine , izuzetna kuca , gradnja 1999. godine , Alu drvo stolarija , vrhunski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.044.450 €, 211,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 890.940 €, 148,00 m2 cca 6020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u luksuznoj novogradnji vrhunskog kvaliteta. Iako se vodi kao prizemlje, zbog konfiguracije terena sa ulične strane je na visini prvog sprata, dok sa zadnje strane ima prostranu privatnu baštu, idealnu za porodično uživanje. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao, jer je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 889.000 €, 177,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 875.000 €, 190,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNA KUĆA SA BAZENOM U MIRNOJ ULICI KOD PARTIZANOVOG STADIONA, sa garažom. U ponudi je izuzetna, potpuno renovirana luksuzna kuća površine 190 m², smeštena na parceli od 3 ara, u jednoj od atraktivnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini stadiona Partizana. Kuća ima 3....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 945.000 €
22.03.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket što skuplji opremljen (575)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>