• GoHome Professional
www.indomio.rs pala cena uknjižen što skuplji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs pala cena uknjižen što skuplji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs pala cena uknjižen što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs pala cena uknjižen što skuplji" pronađeno 886 nekretnina - prosečna cena 2.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 62.850 € na 60.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 62.850 €
08.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa pripadajućim parking mestom, na prizemlju u ulici Prote Veljka Mirosavljevića. Dnevna soba sa kuhinjom (televizor i frižider novi, pod garancijom), spavaća soba, kupatilo. Stan je uknjižen kao garaža, grejanje na toplotne pumpe, niski mesečni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 65.000 € na 60.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 69.000 €
29.12.2025 - 65.000 €
20.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća 34kvm na placu od 11ari pod voćem. U dvorištu pomoćni objekat. agencijska provizija 2% uknjižen PR/0 Banstol -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 65.000 € na 59.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 59.000 €, 149,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 95.000 €
06.07.2025 - 90.000 €
19.09.2025 - 85.000 €
01.10.2025 - 80.000 €
16.11.2025 - 74.000 €
04.03.2026 - 69.300 €
29.03.2026 - 65.000 €
13.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj objekat u izgradnji se nalazi na pola puta između dve naše popularne planine Avale i Kosmaja a udaljen je tridesetak kilometara od našeg glavnog grada. Nalazi se u prelepom prirodnom okruženju u kome dominiraju velike površine pod šumom tako da je lepa prilika za ljubitelje prirode.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 62.830 € na 58.710 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 58.710 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 62.830 €
17.05.2026 - 58.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 4.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Agencijska provizija 2% Agent: Marija Budimir, br. Licence:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 60.000 € na 57.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 60.000 €
27.03.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogućnost proširenja odnosno da se dobije još jedna prostorija. UKNJIŽENA KAO STAN. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.500 € na 56.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.500 €
01.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan APARTMAN se nalazi na Zlatiboru,u širem centru blizu Univer eksporta, površine 26 kvm, na prvom spratu , sa grejanjem na struju - podno. Sastoji se od sobe sa kuhinjiom, kupatila i terase. Stan je nov, sa novim nameštajem.Prodaja sa stvarima. UKNJIŽEN cena : 56.000 eura .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 63.000 €
25.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 4800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 58.000 €
25.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u građevinskom području,površine 48 ari.Plac se nalazi na oko 600m od centra Vranića.U blizini placa je asfaltni put. Na parceli postoji uknjižen pomoćni objekat,površine 14m2 sa priključkom vode. Moguć je priključak na struju i gas. Autobuski prevoz iz centra.Vlasništvo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 55.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 59.000 €
29.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2, dok je realna površina 36m2. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje ostale prostorije, dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, male....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 65.000 €
20.02.2026 - 58.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127457, I/, uknjižen. Na prodaju uknjižena garsonjera od 21m2 u Kisačkoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvorištu. Odlična investicija za izdavanje. Mali režijski troškovi. Uknjižena kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 55.000 €, 89,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedovršena kuća. Teren je ravan i postoje priključci za struju i vodu. Plac je uknjižen na vlasnike a kuća je u procesu legalizacije. Cena nije fiksna. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 66.000 €
30.03.2026 - 60.000 €
06.04.2026 - 59.000 €
17.04.2026 - 60.000 €
20.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m- to je 3.stanica autbusa 20, 64 i 79 od Kluza. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 55.000 €
14.09.2025 - 65.000 €
21.09.2025 - 70.000 €
17.12.2025 - 65.000 €
22.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 57.000 €
05.04.2026 - 55.000 €
06.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan od 23m2 na Kanarevom brdu. Stan ima jednu prostoriju gde se nalaze soba, kuhinja, trpezarija i tuš kabina. Toalet nije u stanu već je u odvojenom delu na kraju hodnika. Na spratu je zajednička velika terasa. Stan poseduje i podrum. Okrenut....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BOLJEVCI, 53.000 €, 700,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 55.000 €
19.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen plac u zoni gradnje. Pravilnog oblika, površine 6,77ari. Do placa vodi asfaltirana ulica. Struja, voda i gas. Nalazi se u prijatnom okruženju, u blizini Bojčinske šume, Nautičkog sela, nekoliko marketa i autobuskog stajališta. Na samo 15-20 minuta vožnje auto-putem....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 67.000 € na 52.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.000 €
06.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza.........03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 55.000 € na 51.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 55.000 €
22.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal 20 m u tržnom centru, Balkanska - uknjižen. Na prodaju je funkcionalan lokal, uknjižen, pozicioniran u okviru tržnog centra u Balkanskoj ulici, jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u centru grada.Lokal je trenutno izdat, a prodaja se vrši sa postojećim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 60.000 €
01.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 55m2 u centru grada i u blizini je veliki parking. Uknjžen je kao poslovni prostor, ali se može koristiti i kao stambeni. Sastoji se od ulaza sa stepenicama kojime se penje u potkrovlje, gde je kupatilo, i jedan veliki prostor koji je podeljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-823 (od ukupno 824)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>