• GoHome Professional
www.indomio.rs pala cena uknjižen opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs pala cena uknjižen opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs pala cena uknjižen opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs pala cena uknjižen opremljen" pronađeno 98 nekretnina - prosečna cena 3.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 285.000 €, 73,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 299.000 €
13.02.2026 - 290.000 €
24.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/7, lift, ostava, terasa, parking za stanare. Renoviran stan, modernog enterijera i odličnog rasporeda, korisne površine 78m2, u zgradi sa novim liftom i sopstvenim parking prostorom sa rampom, namenjenim isključivo stanarima zgrade. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 430.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 105m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 175.000 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 48 m2 NOVO NASELJE – KAFIĆ sa dve bašte za koje poseduje dozvolu za rad ( jedna bašta ispred lokala a druga iza), Lokal je kompletno opremljen za rad kafića. Lokal je u radu, veliki izlog. Lokal je opremljen kuhinjom, klima uređajem, svim potrebnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.330 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.330 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN NAMEŠTEN DUPLEKS STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007979. Prodaje se kompletno opremljen trosoban dupleks stan na petom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Donja etaža stana se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 550.000 € na 495.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 550.000 €
15.05.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 196.900 € na 192.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 192.000 €, 56,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 196.900 €
17.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ulofa Palmea, 2/5, cg-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-53m2, Na najlepšoj i najboljoj lokaciji u Mirijevu, prodajemo 2.0 stan, u ulici Ulofa Palmea. Stan se odlikuje odličnom strukturom, prostranim i funkcionalnim rasporedom. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, trpezarije,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5, mereno 85m2, CG, II/V, terasa, lođa, 2 mokra čvora, podrum. Prodaje se prostran i svetao trosoban stan od 85 m², uknjižen na 69m2, u mirnom delu Banovog brda. Stan je jugozapadno orijentisan, u dobrom stanju, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Opremljen je....

 
 
 
 
-39%

Promena cene sa 850.000 € na 520.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BATAJNICA, 520.000 €, 168,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 780.000 €
06.03.2026 - 850.000 €
15.05.2026 - 520.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

U Batajnici, u ulici Stevana Dubajića, prodaje se razrađena picerija. Objekat čine centralni prostor sa kuhinjom površine 168m2, letnja bašta površine 100m2, dva magacina površine 45m2, manja ostava, muško/ženski toalet za goste, kao i odvojeni toalet za osoblje. Objektu se pristupa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na poslednjem spratu zgrade nedaleko od Gradske bolnice prodaje se stan sa pogledom na grad. Kompletno renoviran, uknjižene površine 34m2 (mereno 41m2) sa izlaskom na terasu površine preko 100m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, neparni vozi do XV sparat. Sastoji se od....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 480.000 € na 470.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 500.000 €
07.11.2025 - 470.000 €
05.04.2026 - 480.000 €
20.05.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj pametnoj zgradi. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta od 11m, koja se dodatno plaća 30000 eur. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: kuhinja "notle" sa tehnikom, nameštaj "natuzzi", mermerni stolovi.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-98 (od ukupno 98)

<< <1 2 3> >>