• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten useljiv" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 780 eura
    • do 976 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 20,00 m2 cca 32 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada, u Hilandarskoj ulici, izdaje se potpuno renoviran poslovni prostor, na visokom prizemlju, površine 20 m², sa izdvojenom kuhinjom i toaletom na istom nivou. Profesionalno i funkcionalno namešten prostor pogodan je za različite vrste....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija za stanovanje. Blizina Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, fakulteta i keja Ovaj svetao i lep....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Josipa Marinkovića. Predstavljamo odličan, neuseljavan, nenamešten kancelarijski prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini TC Big. Pozicioniran na I spratu ovaj prostor čini pet kancelarija (od kojih je jedna prijemna), kuhinja i dva toaleta. Ozelenjeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten useljiv'
1.000 €
700 €
500 €
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan površine 46 m² u Futoškoj ulici, Novi Sad. Stan se nalazi u visokom prizemlju nove zgrade (2026.) sa liftom i pristupom za invalide. Dvorišno orijentisan, svetao – dnevni boravak povezan sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu, spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Nov, neuseljavan, nenamešten trosoban stan u mirnoj ulici, nedaleko od osnovne škole. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Južni bulevar! U ponudi je dvosoban, nenamešten stan u novogradnji, smešten u modernoj i kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu ulice Gospodara Vučića, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 6.000 €, 570,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115870, I/III, novogradnja. Izdaje se nov poslovni prostor u Petrovaradinu, u savremeno izgrađenoj poslovnoj zgradi sa liftom. Prostor ukupne površine 570 m² obuhvata tri nivoa (I, II i III sprat) i izdaje se isključivo kao celina.Objekat je moderno projektovan, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban prazan 103m Duplex IZDAJE SE Kornelija Stankovića Budućnost Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Kornelija Stankovića Sobnost: Četvorosoban i više Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 103m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Topao porodični kompletno renoviran stan u mirnoj ulici na Karaburmi kvadrature 95m², smešten u mirnoj, zelenilom okruženoj Kamčatskoj ulici na Karaburmi. Stan se nalazi u manjoj zgradi, sa pravom korišćenja zajedničkog dvorišta, idealno za kafu napolju, igru dece ili odmor bez gradske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Airport Garden trosoban stan 78 m2 sa garazom Blok - 65Izdavanje trosobnog stana u Beogradu, Novi Beograd, Blok 65, kompleks Airport Garden.Cena: 1200 EUROsnovne informacije: Kvadratura: 78 m2 Sobe: 3 Kupatila: 2 Sprat: 7 od 9 Stanje: Novogradnja Opremljenost: Nenamešten Grejanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, tri spavaće sobe+dnevna+trpezarija+odvojena kuhinja. Podrumske prostorije. Top lokacija: Vukov spomenik u neposrednoj blizini fakulteta. U solidnom stanju, odmah useljiv, namešten ili nenamešten (od čega zavisi i cena). GREJANJE - CG, sprat 2/2, TERASA ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Resnik, 2.800 €, 289,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

poslovni prostor, 299m2, pr/3, EG, telefon, parking Funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Pogodan je za različite namene: kancelarije, firme, agencije, magacine.. Poslovni prostor se izdaje nenamešten i odmah je useljiv. Poslovni prostor se nalazi u kvalitetnom stambenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

FIRMA KEY REAL ESTATE VAM PREDSTAVLJA ODLIČAN STAN/ PROSTOR NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI – ZELENI VENAC! U ponudi je komforan i svetao trosoban stan površine 75m², smešten na 1. spratu manje zgrade (od ukupno 3 sprata). Prostor je nenamešten, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 52 m² – Merin Hill, Voždovac (nenamešten). Zapadno orijentisan, svetao, lep pogled. Dnevna soba, spavaća soba, terasa. Opremljena kuhinja (bela tehnika,mašina za sudove), kupatilo sa podnim grejanjem i mašinom za veš. 2 garderobera. Garažno mesto uključeno.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 750 €, 75,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Izdvajamo iz ponude nenamešten poslovni prostor na odličnoj lokaciji za poslovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada, Spensa, više poslovnih i stambenih objekata Ovaj prostor čini pet kancelarija od kojih je jedna prijema.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Zmaj Jovina. Odličan, nenamešten stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora, nadomak nekoliko poznatih obrazovnih ustanova, pešačke zone, Katedrale i niza ugostiteljskih i trgovinskih objekata. Ovaj lep i veoma komforan poslovni prostor čine dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.500 €, 315,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grabvica, ulica Danila Kiša. Predstavljamo odličan nenamešten šestosoban dupleks stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje - neposredna blizina centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i TC “Promenada”.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u ulici Save Kovačevića na Trećem spratu,dvorišne orijentacije ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,dve sobe jedna veća i manja,toalet i Lepu veliku Terasu sa Pogledom na Park i Lepom....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 1.500 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.100 €, 131,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 1.700 €
01.03.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Vučetića. Predstavljamo odličan, nenamešten, svetao stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najlepših i najatraktivnijih gradskih lokacija za poslovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Dunavskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114511, VI/X, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova. Izdaje se stan u stambeno-poslovnom objektu izgrađenom po najsavremenijoj tehnologiji i standardima premium kvaliteta. Stan se izdaje nenamešten, osim kuhinje koja je kompletno opremljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 84,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija Novog Sada u blizini Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, Suda itd… Svetao stan sa visokim plafonima čine dve komforne prostorije povezane vratima,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 2.500 €, 232,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Nenamešten, PP, 232m2, PR/IV, CG, dva nivoa, izlog, 3 parking mesta u ceni, 3 mokra čvora, 3 ulaza, depozit. Nadomak Autokomande, ulice vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja, izdaje se odličan poslovni prostor, sa izlogom, tri ulaza i tri parking mesta. Organizovan je na dva nivoa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 2.500 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo KANCELARIJSKI PROSTOR 220m TOP LOKACIJA Centar Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 220m2 Namena prostora: Kancelarija Dodatne informacije Bul.Mihajla Pupina, Sprat, Nenamešten, Potreban depozit, Internet, Telefon, Klima Tekst oglasa 0643187924 Kancelarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 999 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Stanoja Glavaša, Opština Palilula, u stambeno poslovnom kompleksu Central Garden. Stan se nalazi na šestom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv.Stan je orijentisan ka unutrašnjem uređenom dvorištu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132348, I/III. Izdaje se kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija Novog Sada u blizini Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, Suda itd… Ovaj svetao i lep stambeno - poslovni prostor....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 40,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ulični lokal 40m + galerija 20m Centar Socijalno Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 40m2 Namena prostora: Lokal Dodatne informacije Vojvode Bojovića, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje uličnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, renoviran i nenamesten stan na Limanu 3, u ulici Narodnog fronta 24. Stan ima 52 m2 i nalazi se na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Raspored je veoma funkcionalan, jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 220 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odmah useljiv nenamešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj. Površine je 38m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Stan se nalazi na dobroj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 41,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,