• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten uknjižen" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 152,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan u Niškoj Banji u Deviznom naselju u ulici Carice Teodore (pre Banjske rampe), u porodičnoj kući na drugom spratu, uknjižene površine 152m2 sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz dugačkog hodnika koji vodi do svih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 3.000 €, 250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Lipovog gaja Uknjižen Poslovni Prostor 250 m2 na TOP LOKACIJIProstor je Nenamešten iz Dve Etaže 140+110 m2 na drugom i trećem spratu,dvostrane orijentacijeuz Prostor se dobija i 10 Parking Mesta a postoji mogućnost Zakupa 400 m2 Placapotreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Topao porodični kompletno renoviran stan u mirnoj ulici na Karaburmi kvadrature 95m², smešten u mirnoj, zelenilom okruženoj Kamčatskoj ulici na Karaburmi. Stan se nalazi u manjoj zgradi, sa pravom korišćenja zajedničkog dvorišta, idealno za kafu napolju, igru dece ili odmor bez gradske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten uknjižen'
303.400 €
300 €
600.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzni poslovni prostor na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u naselju Dedinje, opština Savski venac. Novogradnja iz 2025. godine, površine 256,8 m², predstavlja idealno rešenje za firme koje traže atraktivnu adresu, privatnost i vrhunske uslove rada. Dostupna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan kao poslovni prostor, preko puta Lutkarskog pozorišta u ulici Cara Dušana u zgradi novije gradnje sa liftom na četvrtom spratu uknjižene površine 80m2 sa grejanjem i hlađenjem na ENTIL CLIMA-ma. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113327, I/II, video nadzor, klima, uknjižen, parking, kancelarija. Ovaj kancelarijski prostor od 83m2 nalazi se u poslovnoj zgradi sa velikim prometom i nudi moderne pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvo lokala....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>