• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten porasla cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.054 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • namešten
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+30%

Promena cene sa 690 € na 900 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 790 €
04.02.2026 - 690 €
06.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Voždovačka crkva stan u kući 120m2, 2.5, nenamešten, IIIsp, dve terase, parking, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor. ID 8049-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 76.800 € na 83.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 83.200 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 83.000 €
05.03.2025 - 76.800 €
20.03.2026 - 83.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u strogom centru Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, poseduje terasu i čini ga idealnim kako za život, tako i za eventualni poslovni prostor. Stan se nalazi na izvanrednoj lokaciji, u samom centru grada, a sve potrebne....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 162.000 € na 164.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 162.000 €
19.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban nenamešten stan na Salajci, dvorišno orijentisan, površine 71 m², nalazi se na drugom spratu zgrade sa četiri sprata. Dnevna soba i trpezarija su u open space konceptu i zauzimaju 36 m², dok je kuhinja odvojena i ima prirodnu ventilaciju. Stan raspolaže sa dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten porasla cena'
300.000 €
 
+6%

Promena cene sa 287.000 € na 303.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 303.400 €, 82,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 287.000 €
06.03.2026 - 303.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu udobnost i prelep panoramski pogled na grad sa svoje dve terase. Ukupna površina stana iznosi 82m2, sa svetlom i prostranom raspodelom prostorija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>