• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten što veći uknjižen Zadnjih - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten što veći uknjižen Zadnjih - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten što veći uknjižen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten što veći uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 62 nekretnina - prosečna cena 2.796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 420 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, Dragice Končar, 46m2 46m2, 2.0, 4/4, TA, terasa, parking, podrum, interfon, renoviran, uknjižen. Renoviran komforan dvosoban stan, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Square Garden, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2, kompletno namešten i opremljen, uknjižen 1/1 - dnevna soba, kuhinja (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa - mogućnost kupovine parking mesta - grejanje na kalorimetre, niski troškovi - može kupovina preko kredita Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom prizemlju,dvorišne orijentacije poseduje Dnevnu sobu sa kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i Lepu TerasuGrejanje je CentralnoStan je Namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namešten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od šest sa liftom. Veoma niski režijski troškovi, grejanje po utrošku. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.380 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi novijeg datuma. Nalazi se na minut od pozorišta i par minuta od samog srca grada, i nosi sve pogodnosti života gde vam je na sve dohvat ruke i svuda stižete peške. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.400 €, 32,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>