• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 415 nekretnina - prosečna cena 726 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 926 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Funkcionalan raspored, svetao stan, idealan za udoban život. U dvorištu parking za stanare. U blizini svih neophodnih sadržaja. Stan je odmah useljiv. Cena: 500€ (depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na Voždovcu, u delu Autokomanda. Stan ima 70 m² i nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova. Prostor je potpuno namešten i opremljen svom tehnikom, što omogućava brzo i jednostavno useljenje. Uz stan dolazi i garažno mesto, što....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u jednom od najlepših naselja u Zemunu nadomak svih važnih sadržaja (škola, vrtići, prodavnice, pijaca, parkovi, autobuska stajališta) Stan poseduje svoje dvorište i prodaje se potpuno namešten. Idealan za miran i komforan svakodnevni život....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban, namešten stan u kući sa zasebnim ulazom. Komforna dnevna soba, trpezarija, kuhinja i dve velike spavaće sobe idealno za porodicu. Mesečni troškovi su niski zato što je grejanje uključeno u cenu. U blizini i u okolini su svi potrebni sadržaji za laku komunikaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i kompletno namešten stan sa niskim mesečnim troškovima, na odličnoj lokaciji u Golf naselju. Stan se izdaje na duži vremenski period, a kućni ljubimci su dozvoljeni. Odmah useljiv. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvoiposoban stan površine 68 m2na top lokaciji u centru Novog Sada, idealan kako za porodičan život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje (oko 10 godina) i prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim ugradnim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan površine 68 m² u atraktivnom naselju Belvil na Novom Beogradu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila i terase. Ukusno je i kvalitetno namešten, sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9107567.Izdaje se potpuno namešten trosoban stan (68 m2) na trećem spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 320 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje dvoiposoban namešten stan na sodari od 67m2, grejna površina 62m2, na 4. spratu, lift, grejanje gradsko cg. dozvoljeni kućni ljubimci. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 67m². Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i potpuno je namešten, spreman za useljenje od 1. juna. Prostrana dnevna soba pruža prijatan ambijent za svakodnevni život, a izdvojeni radni kutak čini stan idealnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten renoviran dvosoban stan. U blizini stana više vrtića, osnovna škola, TC Beo... Obavezan depozit u visini jedne kirije. GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, PARKING ID oglasa: 78093. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, funkcionalan, kompletno renoviran i namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom sa dve spavaće sobe i kupatilom. Drugi deo stana se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i odvojene kuhinje i toaleta. Poseduje velike staklene površine, pogled na Ušće, prijatan penthouse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ušuškan u mirnom delu Medakovića 3, u neposrednoj blizini okretnice, nalazi se funkcionalan i svetao stan koji pruža pravi osećaj doma. Prostorno odlično organizovan, sa odvojenom spavaćom sobom i izdvojenom kuhinjom, ovaj stan odiše toplinom i komforom, dok velika terasa pruža idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Novom Detelinaru u Novom Sadu. Stan površine 65 m² nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj lokaciji. Stan je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog trosobnog stana sa parking mestom u dvorištu zgrade u Mornarskoj ulici. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Informatika oko 4.500 dinara. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, moderno dizajniran i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je lep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini SC Olimp. U cenu stana uračunata su dva garažna mesta, kao i treće garažno mesto za manje vozilo ili motor. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Vračaru u mirnoj ulicii Sastoji se od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. U blizini je svih potrebnih sadržaja za život-javni prevoz,marketi,dom zdravlja,vrtić,škola… Odlična povezanost sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Trešnjinog cveta, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 11A.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim ambijentom za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se dvosoban stan na Bežanijskoj kosi, na izuzetno mirnoj i prijatnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase. Stan je očuvan, uredan i izdaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru u ulici Gospodara Vučića, prijatan i jako funkcionalan stan, pogodan za višečlane porodice. Renoviran i namešten. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba (odvojena), dve spavaće sobe, kupatilo, ostava, lođa. Agencijska provizija se plaća u iznosu 50% od ugovorene mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan površine 61m² u mirnoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Šeste beogradske gimnazije. Stan se nalazi u prizemlju uredne porodične zgrade i poseduje sopstveno dvorište, što ga čini idealnim za porodičan život, ali i za smeštaj zaposlenih.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan sa terasom – Belville, Novi Beograd (Blok 67) Izdaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 62 m² u prestižnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 7. spratu (od 13) u zgradi sa dva lifta, video-nadzorom i 24h obezbeđenjem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centralnoj Radionici, veličine 60 kvm, prvi sprat - nema lift, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Namešten Cena: 650 Eura sa svim troškovima + PDV .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U delu kod Krunske, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao stan. Kompletno renoviran. Sastoji se od dnevne, spavaće i radne sobe, trpezarije, kuhinje i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kompletno namešten. Izdaje se na duži vremenski period. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>