• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što jeftin - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što jeftin - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • zadnji sprat
    • renovirano
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep raspored prostorija sa pogledom na park. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan kompletno....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 163.770 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 4, jednom od najtraženijih i najmirnijih delova grada. Stan se nalazi u lepo uređenom okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 164.000 €, 35,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, uknjižen na 35 kvm korisne površine plus terasa od 35 kvm. Stan u odličnom stanju, kompletno renoviran, nameštaj po meri urađen, bez dodatnoh ulaganja. Ima prelepu terasu na kojoj se nalazi drvena kućica od 8 kvm sa strujom i vodom, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoške pijace i Centra. Stan je uknjižen i potpuno namešten se prodaje.. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Limanu 2 – odlična prilika za život ili investiciju Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2, jednom od najtraženijih i najurbanijih delova grada. Stan je ulično orijentisan, ali zahvaljujući odličnoj izolaciji pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.430 €, 47,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan površine 47m2 na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja potrebnih za udoban i kvalitetan život. Na svega nekoliko minuta hoda do Bulevara Oslobođenja, Univerziteta, autobuske i železničke stanice, škola i vrtića. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan na Telepu, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu uredne i održavane zgrade bez lifta. Raspored je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Dnevni boravak je prostran i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten četvorosoban duplex sa garažnim mestom u prestižnom naselju Zlatibor 1000 na Zlatiboru. Na prvom spratu se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, terasa i kupatilo, a na drugom spratu su smeštene dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 178.000 €, 76,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom i porodičnom okruženju, u ponudi je potpuno nov i neuseljavan stan smešten na prvom spratu uredne zgrade. Stan je dvostran, što mu pruža obilje svetlosti i prijatnu prozračnost tokom celog dana. Kompletno je namešten, tačno onako kako je prikazano na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u jednom od najlepših naselja u Zemunu nadomak svih važnih sadržaja (škola, vrtići, prodavnice, pijaca, parkovi, autobuska stajališta) Stan poseduje svoje dvorište i prodaje se potpuno namešten. Idealan za miran i komforan svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, BRUS, 179.907 €, 38,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

O projektu Apartmani u vlasništvu su najatraktivniji vid smeštaja na vrhunskim turističkim destinacijama, jer vlasnici mogu u njima boraviti kada god žele, u svako doba godine. Crown Peaks omogućava vlasnicima apartmana, koji su već u prodaji, da uživaju u vrhunskoj usluzi, uz spa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 180.000 €, 35,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen i potpuno namešten jednoiposoban stan - apartman, idealan kao investiciona nekretnina za izdavanje. Nalazi se u novoizgrađenom kompleksu na Vračaru, između Šumatovačke ulice i Južnog bulevara. Lokaciju odlikuje odlična saobraćajna povezanost i razvijena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Mirijeva, na par minuta hoda do vrtića, Doma zdravla i pijace nalazi se stan koji Vam predstavljamo. Zgrada je lepo održavana i ima ukupno 20 stanova. Stan ima predivan pogled, zgrada je okružena parkovima i zelenilom, a u neposrednoj blizini se nalaze i autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 57,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten moderan stan površine 57 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi na 1. spratu kvalitetne i odlično održavane zgrade sa liftom, pružajući savršen spoj komfora, funkcionalnosti i atraktivne lokacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen, izuzetno svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je idealan za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje, bez potrebe za bilo kakvim dodatnim ulaganjima. Struktura: Trosoban (odličan raspored, maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 220.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 220.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca i apartmani (sve jedan objekat ) na Srebrnom jezeru velicine 150m2 na placu od 6.13ari izdvojen stan od 71m2 apartman 1 > 27m2 apartman 2 > 28m2 apartman 3 > 24m2 gradska voda + bunar kanalizacija,struja,grejanje na pelet cena 198.000eur objekat se prodaje namesten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Dom Zdravlja (u neposrednoj blizini ,,Delta" šoping centra, filozofskog fakulteta, Crvenog pevca) prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 79m2 sa fenomenalnim pogledom. Nalazi se na 13. spratu od 14 u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Vidikovcu/Ceraku. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građenog stambenog kompleksa sa ukupno 9 spratova i dva lifta. Površine je 53m² i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom, modernim enterijerom i visokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fenomenalan luksuzan dvoiposoban stan od 54m² u prestižnom kompleksu Avenija Garden. Stan se nalazi na 6. spratu i već pri ulasku ostavlja utisak modernog, elegantnog i maksimalno kvalitetno uređenog prostora. Kompletno je namešten potpuno novim nameštajem i uređajima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BRUS, 216.573 €, 45,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,