• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten porasla cena barem 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten porasla cena barem 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten porasla cena barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten porasla cena barem 60 m2" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 1.957 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 193.800 € na 199.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 193.800 €
26.04.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja, Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se stan pilunamesten ili namesten.Stan je u novoj zgradi sa liftom, ima 54kvm, izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 188.650 € na 234.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 234.500 €, 99,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.11.2024 - 203.940 €
31.01.2025 - 198.850 €
16.03.2025 - 188.650 €
04.03.2026 - 234.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban dupleks stan površine 99 m² u atraktivnom delu Novog Naselja u zgradi staroj 4 godine. Stan je prostorno organizovan u dva nivoa, čineći ga idealnim za porodično stanovanje. Na donjem nivou nalazi se dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 1.000 €
06.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Hrama Svetog Save, izdaje se prostran četvorosoban stan koji pruža izuzetnu udobnost i funkcionalnost. Stan je pogodan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor, zahvaljujući odličnom rasporedu i zasebnim....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 299.900 € na 319.900 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 319.900 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 299.900 €
08.04.2026 - 319.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN 3.0 STAN NA BANOVOM BRDU NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 299.900 € Lokacija: Beograd, Banovo brdo, ul. Požeška, sprat 4/5 Površina: 101 m2. Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom; - 2 spavaće sobe; - Terase;....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 440.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 498.900 €
10.04.2026 - 440.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude, u samom srcu grada, na lokaciji koja se gotovo nikada ne pojavljuje u ponudi, izuzetno komforan i svetao porodični dupleks. Nekretnina namenjena kupcima koji traže prostor, privatnost i kvalitet bez kompromisa. Stan je koncipiran na dve etaže, sa jasno....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 990 €
18.01.2026 - 900 €
19.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara,u blizini Kalenić pijace i Krunske,nedaleko od Bulevara-izdaje se odličan dvostrano orijentisan ,svetao, konforan stan, kompletno namešten. Zgrada ima lift i interfon,ulaz je uredan i održavan.Ima 3. spavaće sobe,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i lođom,izdvojenu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 247.200 € na 267.800 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 267.800 €, 113,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 247.200 €
04.03.2026 - 267.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan četvorosoban stan u zgradi staroj 3 godine na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je izuzetno prostran, odlikuju ga velike sobe, predivan open-space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kao i hodnikom koji vodi do svih soba, dva kupatila i dve terase sa....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 1.000 €
06.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u ulici Kičevska, u neposrednoj blizini Kalenićeve pijace, tehničkih fakulteta, Vukovog spomenika izdaje se vrlo lep, kompletno namešten četvorosoban stan. Stan je površine 117m2, a nalazi se na četvrtom spratu uredne šestospratnice. Čine ga ulazni hodnik, veliki dnevni....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 1.500 €
24.10.2025 - 1.250 €
28.11.2025 - 1.000 €
04.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se veliki četvorosoban, trostrano orijentisan i namešten stan u samom centru Vračara, u blizini Kalenić pijace . Stan se sastoji od prostranog predsoblja sa velikim ugradnim plakarom i cipelarnikom, dva kupatila, tri spavaće sobe, dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 470.000 € na 480.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 480.000 €, 118,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 500.000 €
07.11.2025 - 470.000 €
05.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Proda 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj lux zgradi. Postoji mogućnost kupovine garaže od 11m, koja se dodatno plaća. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: kuhinja "notle" sa tehnikom, nameštaj "natuzzi", mermerni stolovi. Moguć dogovor oko....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 1.000 € na 1.200 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, KAMENICA, 1.200 €, 120,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR  - DVE ETAŽE - SREMSKA KAMENICA---   Agencijska šifra: 9112309.Izdaje se poslovni prostor od 120m2 u dve etaže, trenutno  namešten kao dečija igraonica. Prostor se izdaje prazan i sastoji se od dve velike prostorije na svakoj etaži.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 408.800 € na 454.300 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 454.300 €, 126,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 454.250 €
20.03.2026 - 408.800 €
05.04.2026 - 454.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan četvorosoban stan, funkcionalnog rasporeda, smešten u mirnoj i traženoj ulici Laze Kostića. Stan je delimično opremljen, pažljivo uređen i idealan za porodično stanovanje ili kao dugoročna investicija. Karakteristike stana: • Četiri sobe (dnevni boravak + tri spavaće....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
25.09.2024 - 735.000 €
29.09.2024 - 665.000 €
11.11.2024 - 600.000 €
01.12.2024 - 650.000 €
01.01.2025 - 640.000 €
08.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-55 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>