• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs namešten novogradnja" pronađeno 714 nekretnina - prosečna cena 1.120 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, 57m2, 2.0, IV/V, CG, lift, depozit. Dvosoban, opremljen, stan od 57m2, u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hola, velikog dnevnog boravka sa kuhinjsko trpezarijskim prostorom, spavaće sobe i kupatila. Dvostrano orijentisan, u mirnom delu Vračara, na oko 3km od Trga Republike.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Lesnina - Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.700 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4.0 stan, novogradnja, kompletno namesten, garaza, odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 0631422642 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan u novogradnji na Adicama. Stan je uknjižen kao garaža. Fenomenalan raspored. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj stan nalazi se u novom i jednom od najtraženijeg kompleksa Voždove kapije. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevnicu, vrtići, škole, fakulteti, prodavnice svih delatnosti, gradski prevoz Izuzetno svetao i prijatan. Visoko kvalitetni materijali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst - Dvoiposoban lep Stan sa bastom. Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara, Crveni Krst Površina: 50 m2 Struktura: Dvoiposoban stan Sprat: Prizemlje (od ukupno 2 sprata) Stanje: Renoviran, potpuno namešten Mesečne režije: Oko 150 evra Opis nekretnine: Odmah useljiv, luksuzno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 645.000 €, 250,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća - Vertikala u nizu u Golf naselju. Izuzetna prilika. Kompletna rekonstrukcija 2022. Enterijer stambenog dela objekta kompletno nov, nekorišćen i odlično organizovan do detalja. Ugradni plakari, nova kupatila, kuhinje, sauna, SPA . Kompletno namešteno i temeljno renovirano po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov namešten stan useljiv od 01.03.2025. Moguće gledanje stana pre 01.03.2025. kao i rezervisanje istog. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Ukoliko ste zainteresovani u vezi stana/stanova za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i namesten stan na Vozdovcu GREJANJE - CG, sprat 2/5, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 43026. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 545.900 €, 122,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina kod Socijalnog sa 4 spavaće sobe, sve u jednoj etaži. Lep raspored, potpuno odvojeni spavaći deo stana od dnevnog boravka. Poseduje dve terase, 2 kupatila, ostavu. Novogradnja, uknjižen stan na ime vlasnika 1/1. Prodaje se namešten, sa 2 parking mesta u ceni. Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.500 €, 35,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129766, VPR/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban namešten stan u novijoj zgradi na izuzetnoj lokaciji. Stan je u Centru grada ali je okrenut prema dvorištu i pruža apsolutni mir. Ovo je extra LOKACIJA za život,za izdavanje kao iza poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban stan na 4/4 spratu bez lifta. Stan je izuzetnog lepog rasporeda, ima odvojenu spavacu sobu, kupatilo, kuhinjski deo i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.360 €, 89,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2022.,

www.indomio.rs

Blizina centra, Ž. stanice, svih marketa, osnovne škole. Stan nov, bez trunke ulaganja. Porodičan stan u dve etaže. U donjoj etaži dnevna soba, spavaća soba komforna, trpezarija i odvojena kuhinja koja je prebačena u prostor gde je bila ostava, može da se vrati u prvobitni položaj.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u zgradi iz 2019. godine nalazi se usamom centru Stare Pazove, na jednoj od najboljih lokacija.U neposrednoj blizinistana se nalaze Opštinska uprava Stara Pazova, MUP, banke, pošta, škole, kafići, kao i ostali brojni komercijalni sadržaji. Stan je svetao, luksuzno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Sakura Park je novo lux naselje koje se nalazi na idealnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini svih važnih saobraćajnica kojima se brzo i lako povezujete sa ostalim delovima grada. Park je ispunjen drvetom japanske trešnje u okviru koga je i dečije igralište opremljeno brojnim rekvizitima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na uglu ulica Hercegovačka i Živka Petrovića. Veoma svetao i kompletno namešten stan u mirnom delu Zemuna. Orijentisan ka unutrašnjosti zgrade bez mnogo buke. Stanica autobusa je na 1 min od stana. Grejanje je podno u celom stanu.Troškovi su minimalni. Izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, površine 52 m², sa terasom i pripadajućim garažnim mestom od 13 m². Stan je moderan, funkcionalan i izuzetno očuvan, a prodaje se kompletno namešten nameštajem odličnog kvaliteta, uz svu belu tehniku koja ostaje u stanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina - na odličnoj lokaciji! Novogradnja, komplet namešten, parking za stanare zgrade. Za više informacije, pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
22.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetno komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Đeram pijaca, Zvezdara! Stan se nalazi ispod Đeram pijace, između Bulevara kralja Aleksandra i Dimitrija Tucovića, na lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada i okružena brojnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 35,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija novogradnja kompletno namešten stan. Vrhunska oprema stana, kalorimetri, električni podizači roletni, sve radjeno po visokim standardima. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.500 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz 2019. godine, u mirnoj ulici Milana Savića, Telep (Novi Sad).Karakteristike stana:Površina: 69 m²Struktura: dve spavaće sobe + veliki dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.5-111 m2, nov, lux, namesten, stan ima 2 kupatila i wc, stan ima dva garazna mesta, cena garaznog mesta je 100E .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, U CENTRU--- Agencijska šifra: 9103310.  Izdaje se kompletno namešten stan od 42 m2 na 4. spratu stambene zgrade u centru, sa 2 sobe sa ugrađenim plakarima, kuhinjom i trpezarijom, lepim kupatilom sa kadom i lepom velikom terasom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, kompletno namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Ovaj svetao stambeni prostor je do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom vrhunskih materijala i opreme prve klase. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Najlepsi trosoban penthouse sa predivnim pogledom na grad i Hram Sv. Save. Luksuzna novogradnja i prodaje se namesten sa stvarima. Raspored prostorija: ima ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije i gde ima prostora za plakare, dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom, dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129474, III/V, lift, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten dvosoban stan u Centru Novog Sada na trećem spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilom, spavaćom sobom , hodnik i terasa. Parking u dvorištu zgrade. Zgrada je kvalitetna.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 108.000 € na 104.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 102.000 €
25.07.2025 - 106.000 €
19.09.2025 - 116.000 €
06.10.2025 - 102.000 €
05.11.2025 - 108.000 €
15.03.2026 - 104.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje e se stan u ulici Dragoslava Srejovića, Zgrada green residence Pored Hale pionir. SEDMI sprat Novogradnja Useljiv Namešten 35 m2 1 soban 2 lifta Klima inverter Sudomašina Pećnica Tv Kablovska Internet Centralno grijanje Terasa Veš mašina sa sušilicom Kompletno opremljen. Ima....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban, kompletno namešten stan u zgradi u okviru naselja VILA BANJICA. Prizemlje u petospratnici, iz 2025.god. centralno grejanje sa kalorimetrima. Iz stana se izlazi na baštu od 30kvm za uživanje. U stanu zabranjeno pušenje. Pet friendly (za manje kućne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran i kompletno namešten, dvoiposoban stan, u novijoj zgradi. Dvostrano orijentisan istok-zapad. Stan poseduje garažno mesto 12m2, uključeno u cenu. Zgrada je u mirnoj ulici udaljenoj 100m od glavne saobracajnice, Bulevar Kralja Aleksandra. Zgrada je izuzetno kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.800 €, 146,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan namešten četverosoban stan — 146 m2 sa pripadajućim garažnim mestom, Bežanijska kosa (Partizanske avijacije) — 2.800 €/mes. ID Stana JN000445 Tip: stan (novogradnja) Lokacija: Beograd, Novi Beograd — Bežanijska kosa 1, Partizanske avijacije. Kvadratura: 146 m2 Broj soba:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.600 €, 64,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,nov stan odličng rasporeda,prodje se kompletno namešten, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052412 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Sunnyville 62.57m2 4 sprat trosoban namesten cg po potrosnji,novogradnja,lift,terasa,ostava 6m2,graza 12m2. Na tri minuta od gradskog prevoze,u kompleksu ima vrtic,lili,maxi park cena 800€. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.490 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Nov, 3.0m2 93m2 stan, svetao, na traženoj lokaciji, odličan za stanovanje ili kao poslovni prostor ( moze se izneti deo namešaja) dlično saobraćajno povezan, brz pristup na velike bulevare, mostove, aerodrum 15 min Veliki broj linija javnog prevoza u okruženju(autobus, tramvaj,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina, Ćaldov put, 42m2 .. 42m2, 2.0, 3/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Odličan stan u novogradnji, idealan za investiciju i za odmor, namešten kao na slikama, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan, u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je useljiv po isplati, nema nikakvih ulaganja, prodaje se kompletno namešten izuzev ličnih stvari. Sigurnosna ulazna vrata, parket, PVC stolarija. Uknjižen 1/1. U neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, renoviran stan, kompletno namešten. Stan je u novoj zgradi u ulici Jurija Gagarina. Stan je izuzetno lepo osvetljen i komforan. Ima veliku dnevnu sobu, spavaću sobu,terasu i kupatilo, kao i jednu odvojenu prostoriju koja se koristi kao trpezarija, a takođe može da se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 714)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>